Майкл Сейлор реагує, коли біткойн зріс на 5%, досягнувши 57 660 доларів

Зображення обкладинки через www.youtube.com

Відмова від відповідальності: думки, висловлені нашими авторами, є їхніми власними і не відображають погляди U.Today. Фінансова та ринкова інформація, надана на U.Today, призначена лише для інформаційних цілей. U.Today не несе відповідальності за будь-які фінансові втрати, понесені під час торгівлі криптовалютами. Проведіть власне дослідження, звернувшись до фінансових експертів, перш ніж приймати будь-які інвестиційні рішення. Ми вважаємо, що весь вміст є точним на дату публікації, але певні згадані пропозиції можуть більше не бути доступними.

Зміст

Майкл Сейлорвидатний прихильник біткойнів і виконавчий голова гіганта бізнес-аналітики MicroStrategy, зробив максималістську заяву щодо BTC щодо здатності біткойнів транспортуватися в будь-яку точку світу, включно з кладовищем.

Це збіглося з тим, що біткойн спочатку різко впав за останні 24 години, а потім відновив свої втрати сьогодні, коли BTC надрукував зелену свічку в 1000 доларів. Це вражаюче зростання супроводжувалося падінням на 1,5% і падінням біткойна приблизно на 800 доларів. На момент написання статті найбільша у світі криптовалюта переходить із власників за 57 140 доларів.

Пов'язані

24 400 ETH від стародавнього ICO переведено на великі біржі з неймовірним зростанням цін

Майкл Сейлор випускає заяву про BTC

– прокоментував Майкл Сейлор про те, що біткойни легко транспортувати у великих кількостях будь-куди, на відміну від фізичного золота чи готівки. У своєму твіттері він написав: «Кажуть, не можна брати з собою. Вони мали рацію — до #Bitcoin».

Генеральний директор Digital Asset Manager Ерік Вайс прокоментував твіт Сейлора, погоджуючись із гучним проповідником біткойнів. Вайс озвучив те, про що Сейлор вирішив не згадувати: «Біткойн — єдиний справжній «актив на пред’явника». Ви можете буквально забрати його в могилу».

Пов'язані

Засновник Dogecoin опублікував вирішальну заяву про кровоточивий ринок криптовалют

Продажі біткойнів у Німеччині тривають

Інтелектуальний засіб відстеження китів на платформі соціальних мереж X Lookonchain помітив новий продаж біткойнів урядом Німеччини. Раніше сьогодні активи були переміщені на біржі Coinbase і Bitstamp.

За словами джерела, уряд переказав 1000 BTC загалом (еквівалент 55,8 мільйона доларів), і половина цієї суми в біткойнах пішла на вищезгадані платформи для торгівлі криптовалютою.

Вчора керівник Bitcoiner і JAN3 Самсон Моу написав у Twitter, що він не вірить у те, що поточна корекція біткойна була викликана природними причинами. Він зазначив, що продажі біткойнів, здійснені урядами Німеччини та США, а потім перекази біткойнів, ініційовані неіснуючою біржею Mt.Gox, призвели до впливу на ринок практично одночасно, викинувши на ринок великі обсяги BTC і штучно різке падіння ціни активу.

Однак у твіті, опублікованому пізніше в неділю, він рекомендував спільноті не зосереджуватися на транзакціях біткойнів Mt. Gox, а скоріше почати накопичувати Sats, оскільки «пропозиція біткойнів обмежена, постійно зменшується, а попит зростає». Моу додав, що монети Mt.Gox наразі лише передаються та, ймовірно, перерозподіляються, а не продаються.Source link

Поділіться своєю любов'ю