Біткойн впав на 12% за минулий тиждень, оскільки виплати Mt. Gox затопили ринок

Минулого тижня в ціна Bitcoin впав майже на 12% до приблизно $55 700 опівдні за східним часом у понеділок. Останнє падіння оригінальної криптовалюти, повідомили експерти Фортуназначною мірою через зростання продажів через мережу.

За словами Маттео Греко, дослідницького аналітика інвестиційної компанії Fineqia International, одним із каталізаторів нещодавнього розпродажу стали виплати, здійснені Mt. Gox. Токійська криптобіржа збанкрутував десять років тому після зломуале він почав повертати близько 8 мільярдів доларів у біткойнах кредиторам.

За словами Греко, на даний момент підтверджено, що 47 228 біткойнів з гаманця, пов’язаного з Mt. Gox, перемістилися на нову адресу, яка, ймовірно, призначена для погашення. Хоча інвесторам може знадобитися чекати до трьох місяців, щоб отримати доступ до коштів, новини про виплати налякали ринок і спонукали поточних власників почати продавати, каже Греко.

«Обмежений» продажний тиск

До цього тиску додає біткойн, нещодавно переведений на біржі урядами Німеччини та США. Приблизно за два тижні адреси гаманців, пов’язані з цими країнами, надіслали 737,6 мільйонів доларів у біткойнах CoinbaseBitstamp, Kraken і Flow Traders, відповідно до Блокові роботи. Вважається, що біткойн, про який йде мова, був конфіскований владою через різні кримінальні справи.

Але якщо зменшити масштаб, монета не набрала обертів із середини березня, коли вона досягла рекордних максимумів у трохи більше 73 000 доларів. Коефіцієнт MVRV (ринкова вартість до реалізованої вартості) наразі становить близько 1,5, що вказує на середній нереалізований прибуток у 50% серед учасників ринку, за даними Greco. «Це різке зниження порівняно зі значенням вище 3, яке спостерігалося в березні», — додає він.

Крім того, тиск продажів залишається високим після квітня Халвінг біткойна, що зменшило винагороду майнерів за карбування нових монет на 50%. Незважаючи на те, що останніми днями цей тиск зменшився, він усе ще перевищує попит, погіршуючи короткострокове падіння цін, каже Греко.

Якщо нинішній відступ триватиме до кінця цього тижня, біткойн буде падати протягом п’яти тижнів поспіль, що є найдовшим періодом після ведмежого ринку 2022 року. Трейдери «не хочуть отримувати мільярди доларів пропозиції, яка може вийти на ринок найближчими тижнями», — сказав Ендрю Бер, керівник відділу продуктів CoinDesk Indices. Фортуна.

І хоча цей ринковий тиск збільшується в короткостроковій перспективі, він залишається «кінцевим», і інвестори, з історичної точки зору, можуть очікувати певного вирішення, додає Бер, який порівняв ситуацію з ринком, який «прибирає брудний посуд». Потенційні хвилі нового впровадження можуть зрости і стати джерелом підтримки для підвищення цін».

А як щодо «Торгівлі Трампа»?

Поки ринок шукає вихід із майже чотиримісячної колії, дехто дивиться на можливість «Торгівлі Трампа», щоб підштовхнути ринок — термін зростання до кінця року за сценарієм колишнього президента. перемога на виборах у листопаді. Після катастрофічних президентських дебатів минулого тижня для президента Джо Байдена деякі бачать, що шанси на те, що президент, дружній до криптовалют, зростає.

Останніми місяцями Трамп намагався видобути кожен долар і голос з криптоіндустрії, яку він може, зокрема залицяння керівників публічних біткойн-майнерів CleanSpark і Riot Platforms на подію в Мар-а-Лаго. За кілька тижнів до цієї зустрічі Трамп нібито звернувся до Ілона Маска за порадою щодо формування своєї криптовалютної політики, Bloomberg повідомили. Його президентська кампанія також почали приймати пожертви через будь-які прийняті криптоактиви Coinbase.

Source link

Поділіться своєю любов'ю