Коливання біткойна Mt. Gox додають ознаки різкого відскоку криптовалюти

(Bloomberg) — Біткойн знову впав через занепокоєння щодо можливого продажу токена кредиторами невдалої біржі Mt.Gox, посилюючи сумніви щодо залишкового імпульсу зростання криптовалюти, який почався минулого року.

Найбільш читані від Bloomberg

Найбільший цифровий актив знизився на 5,2% у понеділок, перш ніж повернути назад коливання до зростання на 1% до 57 850 доларів США станом на 10:04 ранку в Лондоні, приблизно на 16 000 доларів нижче березневого рекорду. Менші токени, такі як Ether і XRP, також стерли збитки та підвищилися.

Токійська компанія Mt.Gox, яка збанкрутувала десять років тому після того, як її зламали, повертає близько 8 мільярдів доларів біткойнів кредиторам поетапно, підкреслюючи потенціал для появи на ринку стіни пропозиції.

Настрої також погіршили ознаки розпорядження уряду Німеччини конфіскованими біткойнами, а також зменшення надходжень у спеціальні біржові фонди США. Зростає скептицизм щодо прогнозів вірних цифрових активів про те, що оригінальна криптовалюта все ще на шляху до досягнення 100 000 доларів.

У наведених нижче діаграмах аналізується перспектива біткойна після відступу токена більш ніж на 20% від історичного піку в першому кварталі.

Технічний тест

Спекулянти шукають на графіках моделі, які можуть сигналізувати про припинення падіння біткойна. Тоні Сикамор, ринковий аналітик IG Australia Pty, зазначив 200-денне ковзне середнє. Стійке зростання вище цієї позначки буде ознакою того, що п'ятничний внутрішньоденний мінімум близько 53 600 доларів був «капітуляцією», написав він у примітці.

Тривалі втрати

Біткойн наткнувся на понеділок із невдалим падінням. Якщо відступ триватиме до неділі, токен опублікує п’ять тижнів поспіль, що стане найдовшою серією втрат з часів ведмежого ринку цифрових активів у 2022 році. Існує ризик «зниження» цін, доки Федеральна резервна система не почне пом’якшувати монетарну політику, сказав Штефан фон Геніш, керівник трейдингу OSL SG Pte.

Не так вже й винятково

Раніше у 2024 році приріст біткойна з початку року наблизився до 70%, що значно перевищує традиційні активи, такі як акції. Тепер технічний індекс Nasdaq 100 ближче до відповідності токенові. Розпродажі зазвичай переривають бичачі ринки біткойнів, і довгострокова перспектива залишається позитивною, сказав Хушбу Хуллар, венчурний партнер Lightning Ventures, який інвестує в компанії, пов’язані з біткойнами.

Потоки Spot-ETF

Дивовижно високий попит на перші біткойн-ETF в США призвів до рекордного зростання цифрового активу на початку цього року. З тих пір надходження зменшилися, і виникає питання, чи не налякає нещодавня слабкість інвесторів ETF. Але принаймні в п’ятницю вони, здається, купили падіння, зареєструвавши найсильніший чистий приплив приблизно за місяць.

Розповсюдження Mt. Gox навряд чи призведе до масових продажів кредиторами, але чим довше біткойн буде витрачати менше 60 000 доларів, тим більші шанси на подальшу корекцію ціни, сказав Гейден Хьюз, керівник відділу криптоінвестицій сімейного офісу Evergreen Growth у Сінгапурі.

Варіанти ставок

Ринок опціонів припускає, що деякі інвестори вважають падіння біткойна тимчасовим: згідно з даними Deribit, найвища концентрація опціонних ставок припадає на ціну страйку в 100 000 доларів. Це може відображати очікування щодо послаблення монетарних налаштувань ФРС у найближчі місяці та імпульс, який стоїть за спробою прокрипто Дональда Трампа знову стати президентом США.

Керолайн Маурон, співзасновник постачальника ліквідності похідних цифрових активів Orbit Markets, очікує, що криптовалюта візьме приклад зі світових ринків напередодні свідчень голови ФРС Джерома Пауелла та даних про інфляцію в США, які мають бути опубліковані цього тижня та можуть вплинути на прогнози монетарної політики .

Найбільш читані з Bloomberg Businessweek

© Bloomberg LP, 2024

Source link

Поділіться своєю любов'ю