Топ-трейдер попереджає про капітуляцію біткойнів у стилі листопада 2018 року після «масового провалу діапазону»

Досвідчений трейдер каже, що він не наважується підвищувати біткойн (BTC) поки що розглядає можливість ще одного збою в стилі листопада 2018 року.

У листопаді 2018 року BTC впав нижче 6000 доларів після консолідації у вузькому діапазоні протягом більше шести місяців, і хоча багато хто хотів купити падіння, біткойн не досяг дна, поки майже не торкнувся 3000 доларів.

Трейдер під псевдонімом DonAlt розповідає його 568 000 підписників на платформі соціальних медіа X, що, на його думку, трейдери виглядають занадто нетерплячими, щоб бути оптимістичними щодо BTC після того, як біткойн втратив свою психологічну підтримку на рівні 60 000 доларів.

«Особисто я вважаю, що тут люди надто рано підвищують позиції.

Я досі пам’ятаю, як зламалися 6000 доларів, і люди одразу кинулися купувати 5500 доларів.

Це закінчилося не дуже добре, [and] тому я трохи заспокоюся, поки не стане зрозуміло, куди це лайно хоче піти…

У будь-якому випадку, тижневе закриття вище 60 000 доларів було б гіга-підйомом. Щотижневе закриття на рівні $52 000 змусило б мене шукати відскоки наступного тижня. Все, що не є ні тим, ні іншим, є фейком і… нецікавим сміттям, яке не заслуговує на увагу».

DonAlt говорить BTC зазнав «значного падіння діапазону» після того, як не зміг утримати 60 000 доларів, і біткойну, ймовірно, знадобиться час і підтвердження, щоб відновитися.

«Я дне думаю, що має сенс бути надто агресивним. У нас є достатньо часу та місця, якщо ми справді відновимо діапазон, щоб просто перейти до повної затримки, і я із задоволенням приєднаюся.

Тут? Я особисто просто не бачу ризику/винагороди».

На момент написання статті біткойн торгується на рівні 57 743 доларів, що на 2,35% більше за день.

Не пропустіть жодного удару – Підпишіться щоб отримувати сповіщення електронною поштою безпосередньо у вашу папку “Вхідні”.

Перевірте Цінова акція

Слідкуй за нами на X, Facebook і Телеграма

Серфінг Щоденна суміш Hodl

&nbsp

Відмова від відповідальності: думки, висловлені в The Daily Hodl, не є інвестиційними порадами. Інвестори повинні провести належну обачність, перш ніж робити будь-які високоризиковані інвестиції в біткойн, криптовалюту чи цифрові активи. Майте на увазі, що ваші перекази та операції здійснюються на ваш власний ризик, і ви несете відповідальність за будь-які збитки, які ви можете понести. The Daily Hodl не рекомендує купувати чи продавати будь-які криптовалюти чи цифрові активи, також The Daily Hodl не є інвестиційним радником. Зверніть увагу, що The Daily Hodl бере участь у афілійованому маркетингу.

Створене зображення: DALLE3Source link

Поділіться своєю любов'ю