Біткойн перегрівається? Деякі вважають, що відповідь ховається в PEPE

Чи може біткойн (BTC) прямувати до неминучого відступу? Деякі оглядачі криптовалютного ринку вважають, що відповідь може ховатися в ціновій дії мемекойна на тему жаби.

У дописі від 27 жовтня на X (раніше Twitter) співзасновник Onchain Capital і Крипто стьоб ведучий Ран Нойнер припустив, що memecoin Pepe (ПЕПЕ) є вагомим показником надмірної лихоманки ринку криптовалют.

«Якщо ви хочете знати, коли настане відкат, просто спостерігайте за PEPE. Це буквально індекс, коли ринок перегрівається», — сказав Нойнер.

«Коли люди достатньо впевнені, щоб піти туди, і це прокачує, це ваш знак для виходу. Працює щоразу».

Пепе недавно свідком приріст більш ніж на 100%, зріс з $0,00000064 20 жовтня до піку в 0,00000134 27 жовтня. Приблизно в той самий час, коли Pepe досяг свого піку, біткойн уже почав падати вниз від нещодавно досягнуто річного максимуму.

Теорію Нойнера в минулому поділяли інші криптотрейдери. 23 вересня трейдер Алекс RTB повідомив своїм 60 000 підписників, що він почав використовувати Pepe як надійний показник для загрозливих короткострокових падінь.

Однак ця теорія також привернула достатню частку скептиків, які стверджують, що дані не завжди підтверджують теорію.

пов’язані: Відкат ціни BTC після 35 тисяч доларів? Ставки фінансування біткоіни стають «дуже позитивними»

Дубайський трейдер Reetika сказав Cointelegraph, що нещодавнє зростання Пепе було здебільшого спричинене оптимістичними новинами щодо змін у команді та тим фактом, що вона буде спалювати додаткові токени, і що це не обов’язково є ознакою надмірної самовпевненості на ринку.

Як показують порівняльні дані TradingView, ціна Pepe часто тісно корелює з ціною біткойна, що може ускладнити використання мемкойна як індикатора.

Порівняльна цінова дія PEPE проти BTC з моменту заснування Pepe. Джерело: TradingView

Тим часом Reetika запропонував подивитися на SOL Солани (SOL) як потенційно більш надійний предиктор.

«SOL був дуже хорошим випереджаючим індикатором для рухів досі. Він подолав опір принаймні за день до BTC/ETH за весь цей рух. Я використовую це для оцінки зростання”, – сказала вона.

Рітіка, однак, уточнив, що SOL також не є ідеальним індикатором, але показали хороші результати під час останнього кроку.

Подібним чином ринковий коментатор і завзятий криптографіст Пурдарт сказав Cointelegraph, що Pepe, ймовірно, не найкращий показник, за яким можна оцінити майбутню цінову динаміку великих компаній, таких як біткойн.

На думку Пурдартса, Пепе все ще надто новачок на ринку, щоб мати будь-яку «реальну тривалу цінність» як надійний показник для вимірювання руху цін на біткойн із значною точністю.

Журнал: Крім крипто — докази з нульовим знанням показують потенціал від голосування до фінансів