Біткойн перетнув $34 000 до найвищого значення з травня 2022 року

Спайк стався на тлі спекуляцій щодо неминучого створення біржового фонду біткойнів.

РЕКЛАМА

У вівторок біткойн зріс на 6% до 35 100 доларів США (33 100 євро), що є найвищим показником майже за півтора року, через зростання припущень про те, що біржовий біткойн-фонд буде неминучим.

Зростання на 10% у понеділок дало біткойну найкращий день майже за рік. Підйом поширився на ширший криптовалютний ринок і на суміжні акції.

Аналітики вважають, що біткойн-біржовий фонд (EFT) дозволить інвесторам, які раніше побоювалися криптовалютного доступу до активів через фондовий ринок, що дасть початок новій хвилі капіталу в сектор.

Будь-яке схвалення Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) щодо ETF, який володіє біткойн від імені інвесторів фонду, як очікується, підживить попит.

Інвестиційний гігант BlackRock є однією з кількох великих фінансових компаній США, які очікують розгляду заявок на отримання цих ETF.

Спекуляції щодо ймовірного схвалення були викликані розміщенням BlackRock свого iShares ETF на веб-сайті Depository Trust & Clearing Corporation (DTCC).

Невідомо, коли і чому iShares ETF було додано до списку розрахункової палати.

Минулого тижня BlackRock спростував помилкове повідомлення ЗМІ що його ETF було схвалено.

Очікування також зросли після повідомлень цього місяця, зокрема від Reuters, про те, що SEC не буде оскаржувати рішення суду, який визнав неправильним відхилення заявки на біткойн ETF від криптокомпанії Grayscale Investments.

«Тиск судів на SEC збільшує ймовірність» схвалення ETF, сказав Джеффрі Кендрік, керівник відділу дослідження цифрових активів Standard Chartered.

Біткойн є нестабільним активом, ціна якого подвоїлася цього року. Другий за величиною криптовалютаефір піднявся до найвищого рівня з серпня.

Вартість біткоїна в євро також досягла максимуму з травня 2022 року, перевищивши 32 000 євро у вівторок.

Source link

Поділіться своєю любов'ю