Coinbase оскаржує криптоповноваження SEC в останній заявці на відмову від позову регулятора

Комісія з цінних паперів і бірж США перевищила свої повноваження, коли класифікувала криптовалюти, зареєстровані на біржі Coinbase, як цінні папери, біржа стверджувала у своїй остаточній пропозиції відхилити позов регулятора цінних паперів.

У 24 жовт подача в окружному суді Нью-Йорка Coinbase критикувала SEC, стверджуючи, що її визначення того, що кваліфікується як цінний папір, було занадто широким, і заперечувала, що криптовалюти, які перераховує біржа, не підпадають під сферу компетенції регулятора.

«Повноваження SEC обмежені операціями з цінними паперами. Не будь-яке розлучення капіталу з надією отримати прибуток відповідає вимогам, і торгівля через Coinbase є лише операцією з цінними паперами, якщо вона передбачає «інвестиційні контракти». Транзакції, про які тут йдеться, цього не роблять».

Coinbase стверджувала, що SEC здійснила «радикальне розширення своїх повноважень» і заявила про свою юрисдикцію «по суті над усією інвестиційною діяльністю», що має право робити лише Конгрес відповідно до доктрини основних питань.

У дописі X від 24 жовтня головний юридичний директор Coinbase Пол Гревал повторив ці заяви, заявивши, що визначення SEC «не мають жодної обмежувальної функції».

Нещодавня заявка Coinbase надходить у відповідь на SEC Спростування 3 жовт де він попросив суд відхилити клопотання Coinbase про звільнення, підтверджуючи своє переконання, що різні криптовалюти, перераховані Coinbase, були інвестиційними контрактами за тестом Хауї.

пов’язані: Регулятори цінних паперів виступають проти особливого ставлення до криптовалют у випадку Coinbase

The SEC подав до суду на Coinbase 6 червнястверджуючи, що біржа порушила законодавство США про цінні папери, включивши в список кілька токенів, які вона вважає цінними паперами, і не зареєструвавшись у регуляторі.

Coinbase подала клопотання про винесення рішення 29 червня стверджуючи, що SEC зловживає своєю владою та порушує належні процесуальні права Coinbase.

Суддя Кетрін Полк Файлла, яка спостерігає за цією справою, може попросити Coinbase і SEC з’явитися в суді для усних аргументів, а потім винести рішення у справі, відхилити її або подати на розгляд присяжних.

Журнал: Hall of Flame: криптоюрист Ірина Хівер про погрози вбивством, прогнози судових позовів