Біткойн перевищив 60 000 доларів — вперше з 2021 року

Топ лінія

Ціна біткойна в середу перевищила 60 000 доларів США вперше за понад два роки, що стало важливою віхою, оскільки найбільша у світі криптовалюта починає масове відновлення.

Ключові факти

Під час торгів у середу біткойн зріс на 7% до понад 61 000 доларів.

Це перший раз, коли ціна цифрового активу перевищила 60 000 доларів США з 17 листопада 2021 року.

Зараз ціни на біткойни зросли більш ніж на 30% від регуляторів США затверджено біржові фондові біржі спотових біткойнів (ETF), що дозволяє інвесторам спрощувати прямий доступ до біткойнів, значно випереджаючи основні фондові індекси.

Криптоважкі акції, як-от біржа Coinbase, власник біткойнів MicroStrategy і майнер біткойнів Marathon Digital, піднялися на ранкових торгах більш ніж на 4%, досягнувши багаторічних максимумів.

Велике число

1,19 трильйона доларів. Це була загальна ринкова капіталізація біткойна в середу, відповідно до CoinGecko. Валова вартість біткойна була трохи вище 300 мільярдів доларів у листопаді 2022 року, коли ціни на криптовалюту досягли дна на тлі негараздів у галузі.

Ключове тло

Близько 6,7 мільярдів доларів нового капіталу влилися в спотові біткойн ETF за перші шість тижнів їх існування, відповідно до BitMEX Research. У понеділок і вівторок надійшли надходження понад 1 мільярда доларів США, більшість з яких пішли на кошти, керовані фірмами BlackRock і Fidelity. Відновлення біткойна збігається зі зростанням імпульсу щодо пом’якшення грошово-кредитної політики та аналогічного зростання фондового ринку. Біткойн залишається приблизно на 10% від свого рекордного рівня в листопаді 2021 року в понад 68 000 доларів.

Подальше читання

БІЛЬШЕ ВІД FORBESЦіна біткойна зростає до 57 000 доларів США, оскільки зростання криптовалюти набирає обертівБІЛЬШЕ ВІД FORBESЯке майбутнє ф'ючерсів на біткойн?Source link

Поділіться своєю любов'ю