Біткойн перевищив 66 000 доларів! Що далі для альткойнів?


6:22 ▪
3
хв читання ▪ по
Едді С.

Крипторинок спостерігав бичачу динаміку, коли біткойн перетнув поріг у 66 000 доларів США вперше з квітня 2024 року. Це зростання відбулося після публікації даних про інфляцію в Сполучених Штатах, нижчих, ніж очікувалося, що відродило оптимізм інвесторів.

Неймовірний відскок біткойна!

Аналітики уважно спостерігали за нещодавнім стрибком курсу біткойна, який перевищив позначку в 66 000 доларів, і тепер вони очікують хвильового ефекту для альткойнів. Відновлення довіри до ринку може спонукати інвесторів звернутись до цих альтернативних криптовалют, потенційно підвищення їхніх цін вгору.

Дані про індекс споживчих цін США (CPI) за квітень показали невелике зниження порівняно з березнем, що супроводжувалося помірно слабким звітом про роздрібні продажі. Ці показники зменшили побоювання щодо стрімкої інфляції та перегріву економіки, що могло підштовхнути ФРС переглянути свою поступливу позицію та розглянути питання про підвищення процентних ставок.

Майбутні перспективи криптовалюти

За останні 24 години ринок біткойнів зазнав значного зростання загальної кількості ліквідацій, наблизившись до 60 мільйонів доларів. Ведмежі позиції були найбільш ліквідованими, перевищивши 48 мільйонів доларів. За даними криптоторгівельної компанії QCP Capital, біткойн (BTC) може прагнути повернутися до 74 000 доларів США в найближчі тижні, наблизившись до історичного максимуму, досягнутого в березні, завдяки трьом факторам зростання.

QCP Capital справді проаналізував поточні ринкові умови та прогнозує зростання ціни біткойна до 74 000 доларів. Вони очікують позитивного імпульсу у відповідь на макроекономічні події в Сполучених Штатах, включаючи поступове зниження інфляції та подальше зниження процентної ставки, яке має активи підтримки ризику.

Нещодавнє підвищення курсу біткойна до 66 000 доларів цілком може стати каталізатором нової хвилі довіри на крипторинку з позитивними наслідками, які очікуються для альткойнів. Інвесторам і трейдерам було б розумно уважно стежити за цими подіями, щоб відповідно скоригувати свої інвестиційні стратегії.

Збільште свій досвід роботи з Cointribune за допомогою нашої програми «Читайте, щоб заробити»! Заробляйте бали за кожну прочитану статтю та отримуйте доступ до ексклюзивних винагород. Зареєструйтеся зараз і почніть отримувати переваги.

Натисніть тут, щоб приєднатися до програми «Читайте, щоб заробити» та перетворите свою пристрасть до криптовалюти на винагороду!

Едді С. аватарЕдді С. аватар

Едді С.

Le monde évolue et l'adaptation est la meilleure arme pour survivre dans cet univers ondoyant. Менеджер спільноти crypto à la base, je m'intéresse à tout ce qui touche de près ou de loin à la blockchain et ses dérivés. Dans l'optique de partager mon expérience et de faire connaître un domaine qui me passionne, rien de mieux que de rédiger des articles informatifs et décontractés à la fois.

ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

Погляди, думки та думки, висловлені в цій статті, належать виключно автору, і їх не слід сприймати як інвестиційні поради. Проведіть власне дослідження, перш ніж приймати будь-які інвестиційні рішення.Source link

Поділіться своєю любов'ю