Спотова торгівля біткойнами виходить на Чиказьку товарну біржу

Ілюстрація: Бенуа Тесьє (Reuters)

Чиказька товарна біржа (CME), найбільша у світі ф’ючерсна біржа, незабаром запропонує спотову торгівлю біткойнами, оскільки криптовалюта стає мейнстрімом і попит зростає, повідомляє Financial Times.

CME є найбільшою у світі платформою для ф’ючерсної торгівлі біткойнами, і вона веде переговори з трейдерами криптовалюти щодо створення регульованого ринку для спотової торгівлі біткойнами. Згідно зі звітом, EBS, швейцарська платформа для торгівлі валютою, відома своїми суворими правилами торгівлі криптоактивами, буде керувати платформою.

Спотова торгівля криптовалютою передбачає купівлю або продаж за поточною ринковою ціною, на відміну від ф’ючерсів, які дозволяють трейдерам робити ставки на зростання або зниження цін на криптовалюту, фактично не володіючи ними.

Незважаючи на те, що мінлива природа цін на криптовалюту ускладнює ситуацію, спотова торгівля становить відносно низький рівень ризику, оскільки трейдери залежать лише від коливань цін на свою криптовалюту. Проте прибуток від спотових угод, як правило, не такий високий, як від ф’ючерсної торгівлі.

Спотова торгівля біткойнами на CME дозволить трейдерам брати участь у базових угодах, стратегії, призначеній для отримання прибутку від невеликої різниці цін між ф’ючерсними контрактами та базовим спотовим біткойном. Біржа не коментувала детально цю пропозицію, але цей крок підкреслює, що криптовалюта стала більш масовою і наскільки великі фінансові гравці проявляють до неї інтерес.

Слідує хід схвалення Комісії з цінних паперів і бірж з спотові Bitcoin ETF у січні, що дозволило гігантським фінансовим установам, таким як BlackRock, Fidelityта інші, щоб перейти в нову еру цифрових активів.

Source link

Поділіться своєю любов'ю