Ендрю Тейт відмовиться від фіатних операцій і придбає біткойн на 100 мільйонів доларів

Невдовзі після того, як він рекламував біткойн (BTC) як єдиний прийнятний грошовий та інвестиційний вибір, особистість соціальних мереж і колишній професійний кікбоксер Ендрю Тейт оголосив, що повністю відмовиться від бумажних грошей і придбає діву вартістю понад 100 мільйонів доларів криптовалюта.

Зокрема, Тейт висловив своє розчарування традиціями банкиїх фінансовий практики та те, що він сприймає як шахрайські схеми, оголосивши про свій намір повністю перейти від фіатної валюти до Bitcoin і планує інвестувати понад 100 мільйонів доларів у BTC, як поділився у своєму X пост 15 травня.

Далі як популярний інфлюенсер поясниввін ще не зробив цього, оскільки насправді мав «більше крипто ніж fiat», але додав, що «я думаю, я просто залишу fiat повністю», який він раніше переданий як «грошові шахрайські гроші, які ви самі поневолюєте, щоб заробити».

Уроки Twitter Ендрю Тейта

Справді, багато хто знає Тейта як великого шанувальника флагманської децентралізованої фінансової системи (DeFi) актив, маючи заявлено наприкінці квітня кінець долара США разом з нерухомістю та багатьма іншими інвестиціїякі уряд може забрати у їхніх власників, залишивши біткойн єдиним варіантом.

Крім того, він заявив про плани покупки Біткоїн на 10 мільйонів доларівдодавши до оціненого чистого статку «Top G» у діапазоні від 4 до 12 мільйонів доларів, більшість з яких припадає на автомобілі, якими він володіє разом зі своїм братом Трістаном Тейтом, як Фінболд повідомили 3 квітня.

Крім того, колишній кікбоксер має стверджував заробити близько 85 мільйонів доларів на «Defi land» протягом попереднього бик бігтак добре як заявив що він придбав свій перший біткойн у 2018 році і відтоді купував їх «кожного тижня без збоїв» (це означає, що навіть коли він був у в’язниці в Румунії).

Тим часом ціна найбільшого активу в крипторинок на момент публікації становив 66 179 доларів США, що означає відновлення на 6,43% за останні 24 години, додавши до тижневого зростання на 8,27% і накопичивши 4% зростання на місячному графіку, згідно з даними 16 травня.

Відмова від відповідальності: Вміст цього сайту не слід вважати інвестиційною порадою. Інвестування є спекулятивним. Під час інвестування ваш капітал піддається ризику.Source link

Поділіться своєю любов'ю