Біткойн перевищив 70 тисяч доларів, оскільки спотові біткойн ETF залучають нових інвесторів

У понеділок біткойн на деякий час перевищив 70 000 доларів.

У якийсь момент вона була на 3931 долар вище попереднього закриття та на 82,3% вище свого мінімуму 2024 року, якого досягла 23 січня, Reuters повідомили Понеділок (20 травня).

Звіт частково пов’язує зростання з цьогорічним схваленням і запуском спотових біржових фондів біткойнів (ETF), які залучили нових інвесторів, відродили ажіотаж навколо криптовалюти та повернули назад обвал цін, який спостерігався під час «крипто зима» 2022 року.

Подібним чином Cointelegraph вказав на «помітний сплеск» спотових покупок і спотових покупок біткойн ETF, коли звітність У понеділок біткойн перевищив позначку в 70 000 доларів.

The ціна біткоіна увінчаний рекорд за всі часи 73 000 доларів США в березні, оскільки інвестори знову звернулися до криптовалюти після того, як на початку цього року Комісія з цінних паперів і бірж (SEC) схвалила біткойн-ETF.

У понеділок також повідомлялося, що інвестиції венчурного капіталу в криптовалютні компанії збільшуються після майже двох років охолодження.

2 травня, оголошуючи свої останні квартальні прибутки, Блокувативласник Додаток «Готівка». і Майданпоказав, що він також є величезним власником біткойн. На кінець кварталу інвестиції компанії в 200 мільйонів доларів США біткойн зріс приблизно на 160% і склав 573 мільйони доларів.

«Ми вважаємо, що світові потрібен відкритий протокол для грошей, який не належить і не контролюється жодною окремою організацією», — генеральний директор Block Джек Дорсі йдеться у його листі до акціонерів. “Ми віримо біткойн є найкращим і єдиним кандидатом на роль цього протоколу та, зрештою, на те, щоб стати рідною валютою Інтернету».

У квітні відбувся останній «халвінг» біткойна — заздалегідь запрограмована подія, яка відбувається кожні чотири роки та скорочує кількість доступних монет для видобутку вдвічі — і, як було задумано, створив дефіцит популярної криптовалюти.

Тоді повідомлялося, що багато інвесторів очікували великих прибутків у найближчі місяці на основі минулих показників. Після скорочень у 2012, 2016 рр і У 2020 році ціна біткойна зросла приблизно в 93-30 разів і 8x, відповідно, від його удвічі денної ціни до піку циклу.

Source link

Поділіться своєю любов'ю