Чому біткойн сьогодні зростає?

За останні 24 години біткойн (BTC) піднявся вище критичного рівня в 70 000 доларів. Дійсно, згідно з даними, вартість провідної криптовалюти зросла більш ніж на 5%. CoinMarketCap. Тим не менш, у зв’язку з нещодавнім сплеском, ринку цікаво, чому BTC різко підскочив на початку тижня.

Безліч факторів пояснює загальний сплеск BTC у понеділок. Крім того, загальний ринок спостерігав позитивні показники за всіма напрямками, оскільки травень прямує до вихідних у День пам’яті.

Зокрема, такі активи, як Солана, Ethereum і Cardano за останні 7 днів продемонстрували помітне зростання. Але давайте дослідимо, чи відповідає ринок за поштовх біткойна до його нинішнього відродження.

Читайте також: Біткойн: ChatGPT-4o встановлює ціну BTC на кінець 2024 року

BTC перевищив 70 000 доларів США під час різкого зростання ринку

На початку року біткойн побачив, як Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) схвалила випуск спотових біржових фондів для цього активу. Це стало знаковою подією для провідної криптовалюти та домінувало в дискурсі навколо неї.

Тому обговорення того, чому біткойн (BTC) досяг поточного рівня в 70 000 доларів США, має початися з цього розвитку подій. Зокрема, у секторі цифрових активів безліч відомих фінансових установ розкрили інформацію про нещодавно схвалений Spot Bitcoin ETF.

Найновішою з них була Моргана Стенлі, який оприлюднив станом на березень у своєму розпорядженні Grayscale's Bitcoin Trust на 270 мільйонів доларів. Це розкриття поставило Morgan Stanley поруч із JPMorgan, Wells Fargo, UBS та багатьма іншими.

Bitcoin
Джерело: WatcherGuru

Читайте також: Очікується, що цими вихідними біткойн (BTC) досягне нового історичного максимуму

Крім того, біткойн зазнав цікавого розвитку даних для своєї бази користувачів. Зокрема, Санітарія повідомили, що загальна кількість власників зменшилася, що зазвичай було б поганим знаком для усиновлення. Однак він надійшов разом із цікавими примітками щодо BTC.

Дійсно, дрібні власники ліквідують свої авуари BTC, показуючи, що маленькі гаманці скидають свої монети більшим власникам. Фірма даних зазначає, що це традиційно позитивний знак для біткойна і може бути причиною того, чому вартість продовжує зростати.

Загалом схоже, що ринок перебуває в середині сплеску вартості. Як зазначалося раніше, Ethereum перетнув позначку в 3100 доларів США вперше за понад 20 днів. Крім того, Solana (SOL) рухається до позначки в 200 доларів, а BTC, здається, лідирує.

Source link

Поділіться своєю любов'ю