Біткойн піднімається до 67 тисяч доларів із наближенням золотого хреста, ринкова капіталізація криптовалюти збільшується на 3%

(Новини Kitco) – Ціни на криптовалюту виросли до кінця тижня, оскільки біткойн (BTC) перевищив 67 000 доларів США вперше з 23 квітня, викликавши ралі на всьому ринку, у результаті якого загальна ринкова капіталізація криптовалюти зросла на 3% до 2,42 трильйона доларів.

Акції завершили тиждень неоднозначно після того, як три основні індекси досягли нових максимумів на попередніх сесіях, оскільки Уолл-стріт призупинила ненажерливі покупки, щоб переоцінити ймовірність зниження ставок до вересня.

На момент закриття S&P і Dow фінішували в плюсі, піднявшись на 0,12% і 0,34% відповідно, тоді як Nasdaq втратив 0,07%. Як S&P, так і Nasdaq зафіксували свій четвертий поспіль виграшний тиждень, серії, яка не спостерігалася з лютого. Індекс Dow вперше в історії закрився вище 40 000 пунктів.

«Вранці в п’ятницю біткойн перевищив 66 000 доларів, оговтавшись після падіння нижче 65 000 доларів у четвер», — заявили аналітики Secure Digital Markets. «Ціна почала відступати саме біля нашої цілі опору в 67 500 доларів. Поки біткойн залишається вище свого ковзного середнього за 50 днів, ми очікуємо продовження зростання».

BTC/USD Графік від TradingView

«Примітно, що цього тижня спостерігався значний інституційний інтерес, коли основні гравці розкрили значні авуари BTC ETF», — додали вони. «Наприклад, учора Morgan Stanley повідомила про інвестиції в GBTC компанії Grayscale на суму 269,9 мільйона доларів».

З'являються бичачі ознаки

Ринковий аналітик Мусташ також підкреслив ковзні середні біткойна, зазначивши, що золотий хрест «неминучий» на 12-годинному графіку.

Золотий хрест виникає, коли короткострокова ковзаюча середня перетинає довгостроковий еквівалент. Останній раз цей крос стався в жовтні, якраз перед тим, як біткойн піднявся з рівня нижче 30 000 доларів США до нового максимуму близько 74 000 доларів США протягом наступних чотирьох місяців.

Дані Надані Farside показують, що смуга надходжень у спотові біржові фонди біткойн (ETF) продовжилася до чотирьох днів у четвер, підкреслюючи, що ціна біткойна зазвичай працює добре, коли ETF фіксують чистий приплив.

За словами старшого аналітика ETF Bloomberg Еріка Балчунаса, нещодавні надходження збільшили загальну суму активів під управлінням до 12,3 мільярдів доларів з моменту запуску, що він назвав «ключовою цифрою».

«Дві останні [months] показати чому [it’s] Краще не переживати через потоки, які приходять і виходять, є частиною життя ETF», – сказав Балчунас, додавши, що, на його думку, «вони дадуть позитивний результат у довгостроковій перспективі. Потік [amounts] з обох боків невеликі відносно AUM, можливо, 1-2%, тому, якщо подумати, це ніколи не НАСТОЛЬКО ЗАБОРОНЕНО або НАСТОЛЬКО НАЗАД».

Криптоаналітик і трейдер Кевін Свенсон сказав, що біткойн (BTC) блимає бичачий сигнал, подібний до того, що спостерігався в середині березня, безпосередньо перед тим, як він піднявся до нового історичного максимуму.

«Ми вириваємося з нижньої моделі розвороту», — сказав він сказав, посилаючись на появу зворотного візерунка голови та плечей на графіку біткойн. «Тож я б сказав, що це дійсно позитивний результат… Біткойн також знаходиться вище лінії спадного тренду індексу відносної сили (RSI) на денному графіку. І це лише сигнал для продовження вгору».

«Це нічим не відрізняється від цієї зони на початку 2024 року, коли у нас була бічна консолідація, низхідний опір RSI, і ми вирвалися, привівши нас до нових історичних максимумів», — зазначив він. «Біткойн знову розігрується за тим же сценарієм, що, ймовірно, приведе нас до нових історичних максимумів».

Свенсон припустив, що біткойн знаходиться на четвертій стадії параболічної кривої, яка потенційно може досягти піку в 90 000 доларів.

«Це мета підручника — 90 000 доларів США; це не цільовий пік циклу», – сказав він. «Я думаю, що в цьому бичачому циклі, враховуючи те, що щойно відбулося зменшення вдвоє, ми могли б піднятися вище 90 000 доларів. Але перед цим нам, можливо, доведеться охолонути».

«Тож це може означати, що біткойн досягає нашої цільової параболічної тенденції в 90 000 доларів, перш ніж побачити провал цієї тенденції з боковою консолідацією», – підсумував він. «А потім подальший поштовх угору, створюючи більший, експансивний параболічний тренд».

Альткоїни завершують тиждень сильними темпами

Альткоїни завершили тиждень на позитивній ноті: у п’ятницю лише дюжина токенів у топ-200 показали червоне значення, і жоден не втратив більше 3%.

Щоденні показники ринку криптовалют. Джерело: Coin360

Проект DeFi 0x Protocol (ZRX) лідирував у цій галузі зі зростанням на 16,6%, за яким слідує приріст на 16,5% для Biconomy (BICO) і підйом на 13,6% для Gnosis (GNO). Найбільше програв Beam (BEAM), впавши на 2,9%, тоді як Notcoin (NOT) впав на 2,1%, а Core (CORE) втратив 2%.

Загальна ринкова капіталізація криптовалюти зараз становить 2,42 трильйона доларів, а рівень домінування біткойна становить 54,4%.

Відмова від відповідальності: Погляди, висловлені в цій статті, належать автору та можуть не відображати погляди Kitco Metals Inc. Автор доклав усіх зусиль, щоб забезпечити точність наданої інформації; однак ні Kitco Metals Inc., ні автор не можуть гарантувати таку точність. Ця стаття призначена виключно для інформаційних цілей. Це не прохання здійснити будь-який обмін на товари, цінні папери чи інші фінансові інструменти. Kitco Metals Inc. і автор цієї статті не несуть відповідальності за збитки та/або збитки, спричинені використанням цієї публікації.Source link

Поділіться своєю любов'ю