Crypto Watch: ринок консолідується, оскільки Bitcoin, Ethereum трохи знижуються

За останні 24 години біткойн (BTC) досяг максимуму в 66 750 доларів, а потім впав до 65 408 доларів, що означає падіння на 0,82 відсотка. Цей сплеск викликав хвилю ліквідацій, але загальні перспективи біткойна залишаються оптимістичними. Незважаючи на потенційний короткостроковий відкат, аналітики очікують нових рекордних максимумів для криптовалюти.

Ethereum (ETH) зміг перевищити свою 20-денну експоненціальну ковзну середню (EMA), але бореться з волатильністю біткойна. За словами Раджагопала Менона, віце-президента WazirX, соціальні настрої навколо ETH є обережно позитивними. Однак індекс Elder-Ray сигналізує про ринок покупців. Він припускає, що ETH стикається з потенційними ведмежими тенденціями, із можливим значним падінням до 2864 доларів. Він сказав: «ETH торгується в межах спадного трикутника, сигналізуючи про потенційні ведмежі тенденції. Можливе значне падіння до $2864. Подолання верхньої лінії тренду може націлитися на 3100 доларів. Рішення SEC наступного тижня щодо ETF ETF має вирішальне значення».

Парт Чатурведі, інвестиційний керівник CoinSwitch Ventures, підкреслив, що загальний ринок криптовалют був відносно стабільним, торгуючи у вузькому діапазоні, незважаючи на те, що Сенат США проголосував проти правила бухгалтерського обліку SEC. Президент Джо Байден заявив, що може накласти вето на резолюцію.

Зараз біткойн та Ethereum торгуються приблизно на 65,4 тис. доларів США та 2,9 тис. доларів США відповідно, що на 0,8% та 1,9% менше. Він сказав: «Торгуючи приблизно на $65,4 тис. і $2,9 тис., BTC і ETH впали на 0,8% і 1,9% відповідно. У той час як більш широкий ринок знаходиться в мінусі, явним викидом серед провідних криптовалют є LINK (+13,6%). Депозитарна трастова та клірингова корпорація (DTCC) у США разом із Chainlink та великими банками США завершили успішний пілотний проект для прискорення токенізації коштів. Ця співпраця є кроком вперед у напрямку впровадження технології блокчейн у традиційному секторі управління активами».

Крім того, він сказав, що на політичному фронті як Туреччина, так і Індія досягли успіхів у розробці правил криптовалюти. Рада з цінних паперів і бірж Індії (SEBI) запропонувала призначити кілька регуляторів для нагляду за криптовалютною торгівлею, рухаючись до більш структурованої нормативної бази. Цю рекомендацію було подано урядовій комісії, яка консультує міністерство фінансів щодо формування політики.

Шівам Тхакрал, генеральний директор BuyUcoin, зазначив, що останні дані індексу споживчих цін (CPI) показують ознаки охолодження інфляції, що викликало оптимізм на фінансових ринках. Цей оптимізм підживлюється можливістю зниження ставки Федеральною резервною системою США, якщо інфляція продовжить знижуватися. Він сказав: «Крипторинок негайно відреагував, коли BTC торкнувся позначки в 66 000 доларів, а ETH коливається біля позначки в 3 000 доларів. Згідно з повідомленнями ЗМІ, індійський регулятор ринку SEBI також запропонував нагляд за криптовалютною торгівлею, що наближає нас до регульованої криптовалютної торгівлі на одному з головних ринків цифрових активів у світі».

Відмова від відповідальності: інформація, надана на веб-сайті, не є інвестиційною, фінансовою, торговельною чи будь-якою іншою порадою, і ви не повинні розглядати будь-який вміст веб-сайту як такий. Проведіть власну належну перевірку та проконсультуйтеся зі своїм фінансовим радником, перш ніж приймати будь-які інвестиційні рішення.

Source link

Поділіться своєю любов'ю