Біткойн зміцнився вище 67 тисяч доларів, аналітики прогнозують, що наступний крок угору не за горами

(Новини Kitco) – Bitcoin (BTC) на ранніх торгах у п’ятницю ціна піднялася вище 67 000 доларів, оскільки інвестори знизили свою активність на ринках напередодні чергового раунду доповідачів ФРС, які, як очікується, нададуть більше інформації про те, як центральні банки думають про процентні ставки.

Президент ФРС Сан-Франциско Мері Дейлі та голова ФРС Крістофер Воллер мають виступити з промовою, і ринок з нетерпінням чекає, чи дотримаються вони лінії, згідно з якою ФРС має намір стежити за даними та чекати явних ознак охолодження інфляції, перш ніж рухатися знизити процентні ставки.

Наразі макроекономічні події продовжують стимулювати цінову дію на всіх фінансових ринках. Нещодавнє зростання цін на криптовалюти та акції сталося після того, як квітневі показники CPI виявилися нижчими, ніж очікувалося, на 0,3% у порівнянні з ринковими очікуваннями в 0,4%.

«Це придушило чутки про можливе підвищення ставок і відкриває шлях для Пауелла розглянути можливість зниження ставок у найближчі місяці», — заявили аналітики Ryze Labs.

Якщо говорити про біткоіни, то повернення надходжень у спотові біржові фонди BTC (ETF) збіглося з поверненням вище $65 000, оскільки поява інституцій схвилювала трейдерів і пожвавила биків.

«15 травня загальний приплив біткойн-ETF зріс до 303 мільйонів доларів, продовжуючи позитивну тенденцію після капітуляції роздрібної торгівлі, яку було підкреслено два тижні тому», — заявили аналітики Ryze Labs. «Традиційні фірми накопичували продукти Bitcoin ETF».

«Примітно, що штат Вісконсін оголосив про купівлю IBIT, спотового ETF BTC від Blackrock, майже на 100 мільйонів доларів. Bitwise повідомляє, що 563 інвестиційні фірми володіють біткойн-ETF на суму 3,5 мільярда доларів, і, за оцінками, понад 700 фірм повідомлять про авуари до 13-го терміну подачі заявок цього тижня. Millennium і Schonfeld інвестували приблизно 3% і 2% своїх AUM у спотовий ETF BTC, відповідно», — підкреслили вони. «Ми зберігаємо оптимізм щодо того, що більше суверенних фондів та установ приймуть біткойн як резервний актив на своїх балансах».

Ціна біткойна зросла, оскільки в криптосфері поширювалися новини про різні декларації 13F, а цінова дія в п’ятницю показує, що King Crypto може готуватися до досягнення нового історичного максимуму.

BTC/USD Графік від TradingView

На момент написання статті біткойн торгується за 67 270 доларів США, що на 24-годинному графіку зросло на 2,08%.

Цей цикл інший

«Крипторинок ожив після кількох тижнів невизначеного бічного руху. Декілька активів, у тому числі біткойн, продемонстрували позитивні та стійкі дії», — сказала Рейчел Лін, генеральний директор і співзасновник SynFutures. «На момент написання цієї статті BTC зріс майже на 8% порівняно з минулим тижнем, тоді як SOL зріс на 12%, а TON — на 7%. Мемкойни знову свідчать про сильні покупки, оскільки DOGE зріс на 5%, SHIB на 10%, а PEPE на величезні 26% порівняно з минулим тижнем».

«Однак не всі активи працюють, як очікувалося», — зазначив Лін Нот. «Хоча BTC зріс на 8%, ETH майже не змінився. Те саме можна сказати про кілька інших великих активів, таких як ADA, AVAX, TRX і LINK. Ця дивергенція була однією з головних особливостей цього криптоциклу. Протягом останнього циклу ми спостерігали, як більшість активів рухалися в тандемі; цього разу цього не сталося».

Лін сказав, що для цього є цілий ряд причин, і очікує, що ця розбіжність продовжуватиметься протягом усього «бичачого» ринку.

«Причини цього можуть бути різними. Це може бути пов’язано зі збільшенням обізнаності користувачів про різні проекти, постійно зростаючою ринковою капіталізацією альткойнів або навіть з тим фактом, що меми-монети зараз висмоктують більшу частину ліквідності, яка в іншому випадку перетікала б з біткойнів на альткоїни», – сказала вона. . «Якою б не була причина, очевидно, що в цьому циклі певні монети будуть значно перевершувати інші».

Коли справа доходить до перспектив розвитку біткойна, вона сказала, що SynFutures «бачить сильний бичачий рух після невдалого провалу на початку травня».

«Біткойн не тільки перевищив вирішальний рівень підтримки, але навіть перевищив попередній найнижчий максимум у 65 500», — зазначила вона. «В ідеалі ми повинні побачити, як біткойн перевищить 67 000, щоб покласти край моделі нижчий-високий-низький-низький, якої ми дотримуємося з березня».

«З точки зору фундаментальних показників, поточне зростання ринку, швидше за все, зумовлене макроновинами про зниження інфляції в США», – підсумував Лін. «Це підживлює спекуляції щодо можливого зниження ставок. Ризиковані активи, такі як криптовалюта, ймовірно, показали б дуже хороші результати, якби це сталося».

Відмова від відповідальності: Погляди, висловлені в цій статті, належать автору та можуть не відображати погляди Kitco Metals Inc. Автор доклав усіх зусиль, щоб забезпечити точність наданої інформації; однак ні Kitco Metals Inc., ні автор не можуть гарантувати таку точність. Ця стаття призначена виключно для інформаційних цілей. Це не прохання здійснити будь-який обмін на товари, цінні папери чи інші фінансові інструменти. Kitco Metals Inc. і автор цієї статті не несуть відповідальності за збитки та/або збитки, спричинені використанням цієї публікації.

Source link

Поділіться своєю любов'ю