Біткойн підскочив вище $61 000, Солана лідирує у криптовалютах вище

Криптовалюти значно зросли через день біткойн впав до нижче 60 000 доларів США вперше з початку травня, що призведе до широкого розпродажу криптоактивів.

За даними Coin Metrics, у вівторок біткойн виріс більш ніж на 2% до $61 345,22. Переїзд збігся з а відскок у Nvidia та Nasdaq Compositeобидва з яких на попередній сесії пережили найгірші дні з квітня.

«Коли фондовий ринок зміниться, ми, ймовірно, також побачимо панічні продажі криптовалют без будь-якої фундаментальної причини, окрім емоцій і, можливо, потреби зібрати гроші для маржинальних вимог», — сказала Ноель Ачесон, економіст і автор книги «Crypto is Інформаційний бюлетень Macro Now». «Вчора криптовалюта зазнала певної нестабільності ризикових активів».

Солана однак у вівторок був лідером криптовалютного ринку. Він підскочив на 8% після того, як Фонд Солани оголосив про оновлення, яке дозволить користувачам ділитися діями в мережі посилання для спільного використання в Інтернеті. Токен, пов’язаний із Chainlink, який надає канали даних у мережі Solana, набрав 7%.

Ефір зріс на 2%, а монети, пов’язані з іншими конкурентами Ethereum, значно зросли. ADA Cardano підскочив більш ніж на 6%, Polkadot піднявся на 5%, а Binance Coin виріс на 3%.

«Сьогоднішні новини від Solana — це позитивний поштовх. Ідея про те, що більше мільярда людей тепер можуть легко отримати доступ і використовувати SOL, є однозначно позитивною для альтернативної монети та її екосистеми, і трейдери, які об’єднуються в інші альтернативні монети, ймовірно, роблять ставки. що цей імпульс перенесеться на ширший ринок DeFi і Web3», — сказав Бен Курленд, генеральний директор платформи криптодосліджень DYOR.

Однак він додав: «Я сумніваюся, що ми побачимо реальний вплив цих новин протягом деякого часу, і я витрачаю на те, щоб ми повернулися до того типу ринкових дій, які ми спостерігали на початку цього тижня».

Не пропустіть ці ексклюзиви від CNBC PRO:

Source link

Поділіться своєю любов'ю