Що буде далі, якщо криптовалюта впаде нижче рівня 60 000 доларів?

Сьогодні біткойн впав нижче 60 000 доларів, опустившись до найнижчої точки з початку травня, але швидко відновився.

Що буде далі з цифровою валютою, коли вона коливатиметься близько до цього ключового, психологічного рівня?

Кілька експертів ринку зважилися, пропонуючи технічний аналіз найвідомішої у світі криптовалюти.

«Ми будемо уважно стежити за ціною, щоб побачити, чи збережеться рівень підтримки близько 60 тисяч доларів», — Джо ДіПаскуале, генеральний директор керуючого хедж-фондом криптовалюти. BitBull Capitalйдеться в коментарях, надісланих електронною поштою.

За його словами, якщо біткойн досягне підтримки близько 60 000 доларів, наступний рівень підтримки буде на рівні 50 000 доларів.

Однак, якщо цифровий актив має тенденцію до зростання, його наступний ключовий рівень опору становитиме 70 000 доларів США, заявив ДіПаскуале.

Грант Тангейт, керівник відділу розвитку бізнесу компанії Blockforce Capitalтакож взяв участь, запропонувавши іншу перспективу через введення електронною поштою.

Якщо біткойн впаде нижче рівня 60 000 доларів, існує «ключова зона підтримки» між приблизно 55 000 і 58 000 доларів, заявив він.

«Ковзне середнє за 200 днів становить 57,5 ​​тис. доларів США, а багатомісячний мінімум 1 травня ~ 56,5 тис. доларів», — зазначив Тангейт.

Вільям Нобл, який зараз є директором з досліджень і розробки контенту Emerging Assets Groupвизначив різні ключові рівні у своєму технічному аналізі.

«Біткойн
Bitcoin
застряг трохи нижче важливої ​​точки на 61,1 тис.», — заявив він.

«Є багато причин очікувати, що біткойн підніметься через цей рівень. Біткойн перепроданий, і, ймовірно, відбулася капітуляція продажів в інших секторах крипторинку», — підкреслив Нобл.

Наведена нижче таблиця містить додаткові відомості про цей технічний рівень.

«Тим не менш, якщо біткойн не зможе піднятися вище 61,1 тис., є підстави вважати, що біткойн може впасти до наступного рівня підтримки в 56,2 тис.», — додав він.

«Найважливіше, на що варто звернути увагу на графіку, це те, чи будуть трейдери та інвестори готові платити вищі ціни, а не просто купувати великі рухи вниз», — підкреслив Нобл.

«Якщо після зростання ціни попиту не буде, то перехід до 56 тис. стане дуже ймовірним. Іншими словами, стережіться провальних мітингів».

Тім Еннекінг, керуючий партнер Псалійнадав додаткову інформацію з цього питання.

«BTC впав через технічну підтримку на 59,6 тис. доларів, а потім одразу знову перевищив 60 тис. доларів», — заявив він.

«Якщо $59,6 не витримає, наступний рівень підтримки буде на $56,7 тис. У разі порушення (а на даний момент це виглядає малоймовірним), наступний рівень підтримки становитиме трохи більше 52 тисяч доларів», — зазначив Еннекінг.

«З іншого боку, буде сильний опір навколо $63 тис. і $67,3 тис.», – додав він.

«Однак, враховуючи наслідки попередніх циклів халвінгу, я б очікував, що BTC буде прив’язаний до низьких 60 доларів і високих 50 доларів протягом більшої частини третього кварталу», — сказав Еннекінг, висловлюючи деякі міркування щодо перспектив криптовалюти.

«Ми не повинні дозволити «ранньому» ATH через схвалення спотового BTC ETF у США занадто сильно вплинути на нас», — заявив він.

«Виходячи з цих попередніх циклів, справжній бичачий ринок буде в 2025 році!»

Розкриття інформації: у мене є біткойн, біткойн-кеш, лайткойн, ефір, EOS і SOL.

Source link

Поділіться своєю любов'ю