Біткойн продовжує зростати після того, як він перевищив позначку в 45 000 доларів США: перевірте останні курси

Вперше з квітня 2022 року криптовалюта біткойн у вівторок перетнула позначку в 45 000 доларів, торкнувшись максимуму за 21 місяць. У вівторок, 6 січня, біткойн, який є найбільшою у світі криптовалютою, зафіксував зростання на 6 відсотків.

Біткойн продовжує рости на тлі прориву позначки в 45 000 доларів (Reuters) (REUTERS)

У вівторок біткойн зріс загалом на 6,43%, досягнувши історичного максимуму з 2022 року на рівні 45 317,67 доларів. Через день після подолання історичної позначки біткойн продовжує зростати, піднявшись у середу трохи менше ніж на один відсоток.

Підведіть підсумки минулого року та готуйтеся до 2024 року з HT! Натисніть тут

3 січня курс біткойна був зафіксований на рівні 45 257,70 доларів США, що не наближається до свого максимуму за 21 місяць. Курси були на 0,70 відсотка вищими за ціну закриття криптовалюти. Це також призвело до загального сплеску на ринку криптовалют у перші кілька днів січня.

Оскільки ціни на біткойни вперше за кілька місяців підскочили вище 45 000 доларів США, курси криптовалюти в Індії були зафіксовані на рівні 37 66 766,47 у середу, зростання на 22 454 після раптового стрибка ціни.

Інші токени на крипто-ринку 2-3 січня подорожчали через біткойн: Ethereum зріс на 3,8%, Solana (SOL) підвищився на 7%, а Cardano – на 5%. Очікується, що сплеск криптовалюти продовжиться протягом тижня.

Причина різкого зростання цін на біткойн

Основною причиною зростання цін на біткойни є очікування, що Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) схвалить запуск спотового біткойн-біржового фонду (ETF).

Рішення SEC буде прийнято до 10 січня, коли вона схвалить або відхилить ETF Ark/21Shares, повідомляє Reuters. Однак рішення з цього приводу може бути прийняте цього тижня, до середи чи четверга.

Комісія з цінних паперів і бірж США за останні роки відхилила численні заявки на запуск спотових біткойн ETF, стверджуючи, що ринок криптовалюти вразливий до маніпуляцій.

Відповідно до минулих тенденцій, під час виборів у США біткойн часто зростав, а це означає, що криптовалютні ринки продовжуватимуть активно розвиватися протягом наступних кількох місяців. Однак зростання і падіння криптовалюти в Сполучених Штатах в першу чергу визначатиметься рішенням SEC.

(За даними Reuters)

Source link

Поділіться своєю любов'ю