Біткойн-прорив – POLITICO

Примітка редактора: Morning Money — це безкоштовна версія ранкового інформаційного бюлетеня POLITICO Pro Financial Services, який доставляється нашим передплатникам щоранку о 5:15 ранку. Платформа POLITICO Pro поєднує необхідні вам новини з інструментами, за допомогою яких ви можете вжити заходів щодо найбільших подій дня. Дійте за новинами з POLITICO Pro.

Весільні дзвони є починають дзвонити на криптовалютному ринку в 1,6 трильйона доларів.

Не всі є підбадьорювання, однак.

Слідом за вибухівкою рік для цифрових активів, який почався з a широкі регулятивні репресії і завершившись приголомшливим зростанням цін на токени, оригінальна криптовалюта — біткойн — незабаром може бути приєднана до одного з найпопулярніших винаходів традиційних фінансів: біржового фонду.

Чиновник? SEC Гері Генслера. За дивним поворотом, найближчими днями очікується, що найагресивніший криптопримус Вашингтона розчистить шлях для першого в історії ETF, який безпосередньо відстежує біткойни в США

ETF, які є Подібні взаємним фондам, набули популярності в епоху після фінансової кризи. Прихильники криптовалюти вірять, що зелене світло від SEC відкриє двері ринку цифрових активів для мас і закріпить його місце в американських фінансах.

«Ми знаходимося на переломній точці», — сказав генеральний директор Grayscale Майкл Зонненшайн, чия фірма є однією з дюжини пекарів, включаючи BlackRock і VanEck, які чекають на слово регулятора щодо своїх незавершених заявок ETF на біткойни. «Можливо, один раз — якщо взагалі — народжується новий клас активів за покоління. Ми принципово віримо, що криптовалюта — це одна з тих можливостей, які дають лише раз у поколінні».

Але якщо дозволять Після того, як запрацюють, біткойн-ETF стануть ще одним фронтом у криптовалютних зіткненнях у Вашингтоні, розпалюючи тривалі дебати щодо вартості та ризику ринку для звичайних інвесторів і пенсіонерів. Деякі прогресивні законодавці вже б’ють на сполох, тоді як один відомий захисник інвесторів — генеральний директор Better Markets Денніс Келлехер — каже MM, що схвалення було б «історичною помилкою» для SEC.

ETF об’єднані фонди, які торгують на регульованих біржах, таких як Нью-Йоркська фондова біржа та Nasdaq, і створені для відстеження цін базових активів — у цьому випадку біткойнів. Криптокерівники та підприємці вже давно вітають перспективу біткойн ETF як новий, менш головний біль і, можливо, найголовніше, регульований спосіб для інвесторів брати участь у найбільшому у світі ринку криптовалют поряд з акціями Apple, GameStop чи будь-якими іншими акціями.

Але SEC закрив десятки заявок на біткойн-ETF на тій підставі, що ринок біткойнів, який наразі оцінюється приблизно в 840 мільярдів доларів, переповнений такі проблеми, як маніпуляції.

Крипторинок Новий оптимізм спалахнув минулого року, коли федеральний суд постановив, що Комісії з цінних паперів та цінних паперів необхідно переглянути свою відмову від заявки Grayscale на конвертацію її біткойн-трасту вартістю понад 26 мільярдів доларів США в ETF. Зараз, коли наближається критичний термін для ще однієї заявки, що очікує на розгляд, галузь рясніє припущеннями, що схвалення – це лише питання часу.

«Це стане величезним каталізатором для зміни суспільного сприйняття та інтеграції — починаючи з біткойна — цих криптовалют у мейнстрім», — генеральний директор Crypto Council for Innovation. Шейла Воррен сказав М.М. «Це переломний момент».

Генслер ні відмовився від своїх занепокоєнь щодо криптовалют, незважаючи на ажіотаж навколо біткойн-ETF. Буквально минулого місяця він сказав, що ринок «зазнає надзвичайного шахрайства, зловживань і невідповідності щодо його розміру».

Агентство має продовжувала вести свій гучний юридичний хрестовий похід проти криптовалютних посередників, які, як стверджує Генслер, завдають шкоди інвесторам, не дотримуючись правил агентства, що склалися десятиліттями, для установ, що працюють з активами, такими як акції та облігації. Федеральний суддя в Нью-Йорку нещодавно підтвердив аргумент SEC про те, що тест 1946 року, який визначає, що є цінним папером, усе ще може застосовуватися до криптовалюти, забезпечивши агентству Генслера ключову перемогу над Terraform Labs До Квона. (Докладніше про це нижче.)

Для криптоскептиків, все ще є надія, що SEC відхилить заявки. Їхнє занепокоєння полягає в тому, що обгортка ETF надасть біткоїну вигляд легітимності, незважаючи на те, що актив часто шалено рухається. Kelleher стверджував, що SEC все ще має юридичні важелі, які вона може використати, щоб відхилити заявки.

«ETF, який володіє 500 найважливішими компаніями в Америці, є хорошим надійним способом заощадити на пенсію», — сказав представник. Бред Шерман (D-Calif.), старший член Комітету Палати представників з фінансових послуг. «ETF, який інвестує в основному повітря [is] щось, що не приносить доходу і не має вартості, за винятком того, що може знайтися інший лох, який заплатить вам за це ще більше».

Сьогодні четвер — Чи є прогнози щодо п’ятничного звіту про роботу? Що ти дивишся? Повідомте нас за адресою [email protected].

ADP випускає звіт про зайнятість за грудень о 8:15 ранку

Перше в ММ: бізнес-перспективи JPMorgan — Останнє опитування лідерів малого та середнього бізнесу, проведене банком, показує, що очікування рецесії слабшають, і більшість очікує зростання продажів цього року, хоча більшість не налаштовані оптимістично щодо економіки США в цілому.

JPMorgan проводив опитування в листопаді та грудні. Він класифікує малі підприємства як ті, що мають річний дохід від 100 000 до 20 мільйонів доларів, а середні підприємства – від 20 до 500 мільйонів доларів.

Згідно з висновками, 40 проц фірми середнього розміру очікувати рецесії в 2024 році або вірити, що ми вже перебуваємо в ній, порівняно з 65 відсотками рік тому. для малі підприємствавін знизився до 51 відсотка з 61 відсотка роком раніше.

Незважаючи на зміни, багато хто все ще песимістично або нейтрально дивляться на перспективи економіки США, підкреслюючи постійний виклик, який президент Джо Байден осіб у своїй заявці на переобрання. Близько 31 відсотка підприємств середнього бізнесу оптимістично дивляться на національну економіку, порівняно з 22 відсотками рік тому, що все ще є історично низьким показником для опитування. Оптимізм щодо малого бізнесу впав до 43 відсотків з 49 відсотків.

ФРС думає про скорочення — Кеті О’Доннелл повідомляє, що офіційні особи ФРС були відкриті до зниження ставок під час зустрічі FOMC минулого місяця, але були досить обережні, щоб наголосити на можливості обмежувальної політики «на деякий час», згідно з протоколом їх обговорення.

Представники ФРС не вказували на те, що пом’якшення може початися в березні, як очікують ф’ючерсні трейдери, Про це повідомляє Bloomberg.

Документи Епштейна розпечатані — За повідомленням NYT, сотні сторінок раніше закритих судових документів, пов’язаних із фінансистом Джеффрі Епштейн були оприлюднені в середу. Вони додали більше контексту стосункам, які він підтримував із впливовими людьми, зокрема з колишніми президентами Білл Клінтон і Дональд Трампале «переліку відомих чоловіків, які прагнули мати секс з молодими жінками та дівчатами-підлітками, не було».

Битва мільярдерівПенні Прітцкер відмовляється залишити свою посаду в найпотужнішому правлінні Гарварду, як Білл Акман закликає до її відставки через наймання та відставку ректора університету Клодін Гей.

Перемога Генслера — Незважаючи на те, що криптосвіт перебуває на порозі виграшу біткойн-ETF, вечірка може тривати недовго після того, як SEC здобула перемогу в ширшому придушенні цифрових активів.

Суддя Джед Ракофф Наприкінці минулого тижня в Південному окрузі Нью-Йорка постановили, що Terraform Labs, чиї невдалі токени допомогли розпалити криптохаос у 2022 році, пропонувала та продавала декілька зареєстрованих цінних паперів. Він написав, що «немає справжніх суперечок» щодо того, що токени підпадають під владу SEC.

Рішення, проти якого виступає Terraform, підтверджує давню точку зору SEC про те, що вона має повноваження контролювати тисячі криптовалютних токенів, які торгуються сьогодні. Агентство стикається з іншими судовими процесами в криптоіндустрії, які можуть призвести до оскарження цієї позиції іншими суддями.

Зараз, криптоскептиків провіщають перемогу, а аналітики стверджують, що це підтримує агентство.

«Ми розглядаємо це останнє рішення як підтримку голови SEC Гері Генслерпідхід до крипторегулювання», TD Cowen’s Джарет Зайберг сказано в записці. «Він стверджує, що суди повинні розвивати закон. Коли це станеться, SEC може розробити правила, які відповідають цим постановам. Він також роз’яснює питання, які Конгрес повинен розглянути, коли він буде готовий прийняти закони про структуру криптовалютного ринку».

Люди рухаються — Комісар SEC Марк Уєда був приведений до присяги на новий п’ятирічний термін, який закінчується в 2028 році… Джим Нассл, президент і генеральний директор нового Американські кредитні спілки trade group, оголосив про свою команду виконавчого керівництва, у тому числі: виконавчого віце-президента Джил Томалінголовний спеціаліст з адвокатури Керрі Хантголовний спеціаліст із питань членства та залучення Ентоні Демангонеопераційний директор та фінансовий директор Едді Ріверадиректор з комунікацій та маркетингу Меган Берріс Смолл та головний спеціаліст служби асоціації Тод Спіченскі Джеймс О’Брайенякий раніше працював співробітником підкомітету Палати шляхів і засобів з торгівлі, приєднується до Invariant як директор

Source link

Поділіться своєю любов'ю