Goldman Sachs розглядає роль у спотових пропозиціях біткойн ETF у Grayscale та BlackRock

Незважаючи на те, що дещо байдужий до Bitcoin раніше, Goldman Sachs незабаром може зіграти ключову роль у двох із найбільш очікуваних спотові Bitcoin ETF.

Інвестиційний банк розглядає можливість виступати в якості «авторизованого учасника» для ймовірних біткойн ETF, які пропонуються BlackRock і градації сірого, Про це повідомляє CoinDesk, посилаючись на людей, знайомих із ситуацією. У ролі авторизованого учасника Goldman створить і викупить акції продукту, щоб переконатися, що ціна ETF точно відстежує ціну його базових активів — у цьому випадку, Bitcoin.

Регулятори забороняють банкам Уолл-стріт зберігати криптовалюти, але вони все ще можуть брати участь у цьому шквал спотової активності Bitcoin ETF за допомогою готівкової системи. Комісія з цінних паперів і бірж віддає перевагу цій системі, яку прийняли Grayscale і BlackRock. Уповноважені учасники створюють акції для ETF, використовуючи фіатну валюту, а не просто криптовалюту.

Вже інші гравці Уолл-стріт, наприклад JPMorgan ChaseДжейн Стріт і Кантор Фіцджеральд погодилися стати авторизованими учасниками для деяких із 14 менеджерів активів, які змагаються за те, щоб запропонувати спотовий біткойн ETF, кожен з яких може мати від п’яти до десяти авторизованих учасників через готівкову модель, згідно з CoinDesk.

Комісія з цінних паперів і цінних паперів (SEC) схвалила біткойн-ETF на основі ф’ючерсів, але ще не схвалила спотовий біткойн-ETF, який би безпосередньо відстежував його ціну, заявивши, що раніше вона була стурбована маніпулюванням ринком.

У серпні апеляційний суд дійшов висновку, що рішення SEC не дозволити Grayscale перетворити свій популярний Grayscale Bitcoin Trust на спотовий Bitcoin ETF було «свавільний і примхливий», розчищаючи шлях для можливого схвалення такого продукту в США. Аналітики Bloomberg заявили, що дуже ймовірно, що спотовий біткойн ETF є затверджено 10 січ.

Дізнайтеся більше про все, що стосується криптовалюти, за допомогою коротких, легких для читання карток уроків. Натисніть тут для Прискорений курс Fortune Crypto.

Source link

Поділіться своєю любов'ю