Біткойн різко зріс після обрання Хав’єра Мілея президентом Аргентини — Ethereum, Dogecoin видно зеленого кольору: аналітик прогнозує історичні максимуми для Apex Crypto у найближчому майбутньому

Криптовалютний ринок набрав обертів у неділю ввечері після того, як пролунали новини про те, що Аргентина сьогодні вибрала лібертаріанський кандидат Хав’єр Мілей, хто є вірним біткоіном прихильник її нового президента.

Криптовалюта Прибуток +/- Ціна (записано о 21:30 EST)
Bitcoin BTC/USD +2,31% 37 377 доларів США
Ethereum ETH/USD +2,78% 2005 доларів США
Dogecoin DOGE/USD +2,33% 0,080 доларів США

Що сталося: Milei забезпечила 56% підрахунку, тоді як Серхіо Массайого суперник відстає з 44%, відповідно для Bloomberg. Після поступки Масси біткойн за останні 24 години значно зріс майже на 3%, досягнувши 37 350 доларів.

Мілей відкрито критикував центральний банк країни, навіть називаючи його шахрайством і «механізмом, який використовують політики, щоб обдурити громадськість через інфляційний податок». Він вважає, що біткойн є ключовим кроком до повернення контролю над грошима їх законному творцю, приватному сектору.

Найбільший прибуток (24 години)

Криптовалюта Прибуток +/- Ціна (записано о 21:30 EDT)
Рендер +19,08% 3,41 долара США
Каспа +15,37% 0,13 долара США
Токен FTX +14,09% 3,41 долара США

Капіталізація світового криптовалютного ринку наразі становить 1,39 трильйона доларів США, що відображає зниження на 1,49% за останні 24 години.

Ф’ючерси на акції США демонструють мінімальні зміни в неділю ввечері, оскільки ринок очікує скороченого святкового тижня до Дня подяки. Після трьох перемог поспіль основні середні показники продовжують свою позитивну динаміку. Ф’ючерси, пов’язані з Dow Jones Industrial Average, знизилися на 2 пункти, що менше ніж на 0,1%. Так само ф’ючерси S&P 500 впали приблизно на 3 пункти, майже на 0,1%. Крім того, ф’ючерси Nasdaq 100 впали на 34 пункти, що еквівалентно 0,2%.

Побачити більше: Найкращі сканери криптовалют

Примітки аналітика: Криптовалютний аналітик Майкл Ван де Поппе зазначає, що біткойн наразі формує чіткий діапазон.

Рівень опору, на який слід стежити, становить 38 000 доларів, тоді як для довгих входів важливо стежити за рівнем підтримки в діапазоні від 33 000 до 34 500 доларів. Згідно з його аналізом, очікується, що біткойн буде рухатися трохи нижче, можливо, трохи нижче 36 000 доларів. «Потрібно зберегти тренд».

Аналітик під псевдонімом Дейв Хвиля сказав, що поточний історичний максимум BTC може побачити новий сплеск.

«Короткострокову волатильність завжди найважче передбачити. Будьте готові до цього. Навіть якщо щоденна динаміка знижується, тижнева динаміка BTC все ще зростає. Технічно поштовх до максимумів можливий, і ціна все ще в LGC зона покупки [for longer-term investors].”

Santiment, Провідна фірма з аналітики даних у ланцюжку для крипторинку в неділю заявила, що ринкова капіталізація крипто зазнала тимчасового уповільнення після значного зростання за 4 тижні.

Фото Фернандо Кортеса на Shutterstock

Читайте далі: Джим Крамер радить не використовувати Binance, що викликає бурхливу реакцію користувачів Twitter

Source link

Поділіться своєю любов'ю