SOL, LINK, NEAR і THETA зростають, коли біткойн відпочиває

Bitcoin (BTC) консолідувався вище 35 000 доларів протягом кількох днів, але бикам не вдалося відновити висхідний тренд вище 38 000 доларів. Це говорить про вагання купувати на вищих рівнях. Генеральний директор BitGo Майк Белші сказав у недавньому інтерв’ю Bloomberg, що є ймовірно, буде черговий раунд відмов спотових заявок на біржовий фонд біткойн до їх остаточного схвалення.

Багато аналітиків вважають Біткойн увійде в корекцію найближчим часом, причому найгірший результат передбачає падіння до 30 000 доларів США. Однак падіння навряд чи почне фазу ведмедя. Творець Look Into Bitcoin Філіп Свіфт сказав, що дані в ланцюжку свідчать про те, що Bitcoin бичачий ринок все ще перебуває на ранніх стадіях оскільки «поки немає FOMO».

Щоденний перегляд даних криптовалютного ринку. Джерело: Coin360

Поки біткойн відпочиває, кілька альткойнів стали свідками відкату, але деякі демонструють ознаки відновлення своїх висхідних трендів. Fidelity і BlackRock подані заявки на спотовий Ether ETF показують високий попит на інвестиції в окремі альткоїни.

Чи може біткойн залишитися вище 35 000 доларів протягом наступних кількох днів? Чи настав час для альткойнів почати наступний етап їхнього зростання? Давайте подивимося на графіки топ-5 криптовалют, які можуть подорожчати в короткостроковій перспективі.

Аналіз ціни біткоіни

Біткойн стикається з сильним опором біля 38 000 доларів, але позитивною ознакою є те, що зростання не дозволило ціні опуститися нижче 20-денної експоненціальної ковзної середньої (35 666 доларів).

Денний графік BTC/USDT. Джерело: TradingView

Висхідні ковзні середні та індекс відносної сили (RSI) у позитивній зоні вказують на перевагу биків. Якщо ціна відскочить від 20-денної EMA, бики зроблять ще одну спробу подолати блокпост на рівні 38 000 доларів.

Якщо їм це вдасться, пара BTC/USDT може досягти 40 000 доларів. Цей рівень може свідчити про агресивні продажі з боку ведмедів, але якщо покупці прорвуться, зростання може досягти 48 000 доларів.

Першою ознакою слабкості буде закриття нижче 20-денної EMA. Це вказуватиме на можливість дії, обмеженої діапазоном, у найближчій перспективі. Пара може деякий час залишатися між $34 800 і $38 000. Прорив нижче 34 800 доларів може розчистити шлях для зниження до 32 400 доларів.

4-годинний графік BTC/USDT. Джерело: TradingView

4-годинний графік показує, що ціна коливається між 38 000 і 34 800 доларів. Обидві ковзні середні вирівнялися, а RSI знаходиться біля середини, що вказує на те, що дія, обмежена діапазоном, може тривати ще деякий час.

Тісна консолідація поблизу 52-тижневого максимуму є позитивним знаком, оскільки вона показує, що бики не поспішають закривати свої позиції. Це збільшує ймовірність прориву вгору. Якщо це станеться, пара може відновити висхідний тренд. Короткостроковий тренд сприятиме ведмедям при прориві нижче $34 800.

Аналіз цін Solana

Солана (SOL) впав нижче рівня прориву в $59 16 листопада, але ведмеді не змогли скористатися цією перевагою. Це вказує на те, що продажі падають на нижчих рівнях.

Денний графік SOL/USDT. Джерело: TradingView

Бики знову намагаються підняти ціну вище 59 доларів. Якщо вони це зроблять, це означатиме, що ринки відхилили нижчі рівні. Тоді пара SOL/USDT може піднятися до $68,20. Якщо цей рівень масштабується, пара може відновити висхідний тренд. Наступна ціль зростання становить 77 доларів, а потім 95 доларів.

Цей бичачий рух буде недійсним, якщо ціна повернеться вниз і впаде нижче 48 доларів. Це може почати різкішу корекцію до 50-денного SMA ($35,47). Чим глибше падіння, тим більше часу знадобиться для початку наступного етапу висхідного тренду.

4-годинний графік SOL/USDT. Джерело: TradingView

20-EMA вирівнюється, а RSI трохи вище середини, що вказує на баланс між попитом і пропозицією. Якщо покупці піднімуть ціну вище 64 доларів, пара може кинути виклик місцевому максимуму в 68,20 доларів.

З іншого боку, якщо ціна повертається вниз і пробивається нижче 54 доларів, це означає, що ведмеді знову в грі. Потім пара може впасти до $51 і врешті-решт до сильної підтримки на $48. Прорив нижче цього рівня схилить перевагу на користь ведмедів.

Аналіз цін Chainlink

Chainlink’s (ПОСИЛАННЯ) відкат знаходить підтримку на 20-денній EMA ($13,42), що вказує на те, що нижчі рівні продовжують приваблювати покупців.

Денний графік LINK/USDT. Джерело: TradingView

Далі бики спробують підштовхнути ціну до місцевого максимуму в 16,60 долара. Цей рівень може свідчити про важку боротьбу між биками та ведмедями, але якщо цей бар’єр буде подолано, пара LINK/USDT може розпочати наступний етап висхідного тренду до 20 доларів.

Натомість, якщо ціна знизиться з $15,38, це означатиме, що ведмеді продають на ралі. Потім вони спробують опустити ціну нижче 61,8% рівня корекції Фібоначчі в $13,55. Якщо їм це вдасться, пара може впасти до 50-денного SMA ($10,54).

4-годинний графік LINK/USDT. Джерело: TradingView

Протягом останніх кількох днів пара знижувалася в рамках низхідного каналу. Як правило, трейдери продають поблизу лінії опору каналу, і це те, що вони роблять. Якщо ціна опуститься нижче $13,36, це відкриє двері для падіння до лінії підтримки.

Навпаки, якщо покупці піднімають ціну вище каналу, це означає, що корекція може закінчитися. Пара може спочатку піднятися до 15,38 доларів, а потім до 16,60 доларів. Нерівний 20-EMA та RSI поблизу середньої точки не дають явної переваги ні бикам, ні ведмедям.

пов’язані: Рік потому: 3 найбільших прибутків після «краху FTX»

Ціновий аналіз біля протоколу

Майже протокол (БІЛЯ) виріс і закрився вище грізного опору в $1,72 17 листопада. Цей крок вказує на потенційну зміну тенденції в короткостроковій перспективі.

Денний графік NEAR/USDT. Джерело: TradingView

Зростаюча 20-денна EMA ($1,58) і RSI в позитивній зоні вказують на те, що головними є бики. Існує незначний опір на рівні 2 доларів. Пара NEAR/USDT може зрости до $2,40, якщо цю перешкоду буде подолано.

Тим часом у ведмедів, швидше за все, інші плани. Вони спробують повернути ціну нижче рівня прориву в $1,72 і захопити агресивних биків. Тоді пара може впасти до 20-денної EMA. Це залишається критичним рівнем, на який слід стежити, тому що падіння нижче цього означає, що продавці повернулися в гру.

4-годинний графік NEAR/USDT. Джерело: TradingView

Пара трималася вище рівня прориву в $1,72, але бикам не вдалося почати сильне зростання. Це говорить про те, що ведмеді не здалися і намагаються повернути ціну нижче 1,72 долара.

Якщо їм це вдасться, ціна може впасти до 1,60 долара. Якщо цей рівень поступається, може спрацювати кілька зупинок. Тоді пара може впасти до 1,45 долара, а потім до 1,28 долара. Навпаки, якщо покупці піднімуть ціну вище $1,95, пара може почати рух до $2,10.

Аналіз цін Theta Network

Мережа Theta (ТЕТА) знаходить підтримку на 20-денній EMA ($0,88) після корекції за останні кілька днів. Це вказує на те, що настрої залишаються позитивними, і трейдери розглядають падіння як можливість для покупки.

Денний графік THETA/USDT. Джерело: TradingView

Відскок від 20-денної EMA, ймовірно, зіткнеться з опором на психологічному рівні 1 долар. Якщо цей рівень буде подолано, пара THETA/USDT може набрати обертів і піднятися до 1,05 долара, а пізніше до 1,20 долара. Цей рівень знову може стати сильною перешкодою, але якщо його подолати, пара може злетіти до 1,33 долара.

Якщо ведмеді хочуть запобігти зростанню, їм доведеться швидко опустити ціну нижче 20-денної EMA. Це означатиме, що бики можуть поспішати до виходу. Потім пара може почати більш глибоку корекцію до 50-денного SMA ($0,72).

4-годинний графік THETA/USDT. Джерело: TradingView

Пара коректується всередині спадаючого клина, який зазвичай діє як бичачий сетап. Покупцям потрібно буде пробити ціну й утримати її вище клина, щоб сигналізувати про посилення. Пара може спочатку піднятися до $1,05, а потім повторно перевірити опір на $1,20.

Навпаки, якщо ціна повертається вниз від лінії опору, це означає, що пара може залишатися застряглою всередині клина ще деякий час. Настрої, ймовірно, стануть ведмежими, коли вони опустяться нижче клина.