біткойн: шахрайство з біткойнами: слідчі проводять рейди CID

Управління карного розшуку провело обшуки за помешканнями п’ятьох слідчих, пов’язаних з Bitcoin шахрайство, нібито причетне до головний хакер в Карнатаці. The Спеціальна слідча група (SIT) провів ці рейди в семи місцях проти п’ятьох слідчих на тлі звинувачень у тому, що офіцери неправильно вели справу та фальсифікували докази, можливо, у змові з ймовірним хакером Срікі.

Рейди проводилися в Бомманахаллі, Корамангалі та інших місцях.

Спецгрупа CID затримала Харвіндар Сінгх, Нітін Мехсрам і Даршит Пател нещодавно в Нагпурі, штат Махараштра, у зв’язку зі зломом порталу електронних закупівель уряду Карнатаки, об’єднавши руки з головним обвинуваченим Срікі. Уряд виділив послуги експертів з кіберкриміналістики та криптовалюти, щоб допомогти команді SIT у розслідуванні шахрайства з біткойнами.

Минулого місяця команда SIT провела рейди в помешканнях головних обвинувачених, у тому числі передбачуваного «вора в законі» в Бенгалуру, у зв’язку зі скандалом із біткойнами.

Уряд Конгресу нещодавно видав наказ про повторне розслідування сенсаційної афери з біткойнами, до якої ймовірно причетні провідні лідери BJP у штаті.
Джерела пояснюють, що скандал із біткойнами стався після арешту ймовірного міжнародного хакера Шрікрішни, він же Срікі, поліцією CCB у Бенгалуру. Стверджувалося, що правлячі лідери BJP карбували величезні суми грошей за допомогою звинуваченого хакера, що дозволило йому вчинити скандал під вартою у 2020 році.

Поліція затримала підозрюваного під час збуту наркотиків. Розслідування показало, що обвинувачений вкрав 11 мільйонів рупій, зламавши компанії онлайн-ігор і державні веб-портали. Обвинувачений нібито конвертував гроші в біткойни та займався торгівлею наркотиками в Бенгалуру.

У своїй серії твітів голова Карнатаки Рендіп Сінгх Сурджевала напав на центральне керівництво BJP і колишнього головного міністра Басаварадж Боммай через біткойн-скандал.

«Яка роль і відповідальність Basavaraj Bommai? А інші в державному уряді?» Surjewala поставив під сумнів, викликавши серйозне збентеження у BJP.

Source link

Поділіться своєю любов'ю