Біткойн торгується близько $64 000 через 27 місяців; причини сплеску та перспективи криптотокена

Ралі на крипторинку продовжилося. У четвер біткойн знову піднявся, досягнувши позначки в 64 000 доларів США вперше приблизно за 27 місяців. Найбільший криптотокен з точки зору ринкової капіталізації приблизно на 11 відсотків із загальною оцінкою в 1,24 трильйона доларів.

Зростання біткойна в основному пояснюється довгоочікуваним халвінгом біткойна; схвалення біткойн-біржових фондів (ETF), які перекачуються в інституційні потоки; і, за чутками, інтерес Джеффа Безоса з Amazon до класу цифрових активів.

За останні 24 години біткойн значно зріс, наблизившись до 64 000 доларів. Цей сплеск пояснюється десятьма біткойн-ETF у США, які встановили новий щоденний рекорд із обсягом торгів, що перевищив 7,7 мільярда доларів, сказав Едул Пател, генеральний директор Mudrex. Зокрема, біткойн ETF BlackRock торгувався в середу на 3,3 мільярда доларів, подвоївши попередній рекордний обсяг, що свідчить про зростаючий попит, сказав він.

За перші два місяці 2024 року біткойн зріс більш ніж на 50%, тоді як у лютому він зріс приблизно на 45%. Навіть за останній тиждень найбільший криптовалютний токен зріс приблизно на 25 відсотків. Біткойн коштував близько 63 500 доларів США станом на 12:15 у четвер.

За останні 24 години спотові ETF для біткойнів спостерігали безпрецедентні обсяги торгівлі на загальну суму 7,5 мільярдів доларів, що подвоїло попередній рекорд, оскільки BTC досяг історичного максимуму на індійських ринках. У лютому біткойн зріс більш ніж на 44 відсотки, що є найвищим показником за місяць з грудня 2020 року, повідомляє CoinSwitch Markets Desk у своєму ранковому звіті.

Згідно з даними Coinmarketcap, світова капіталізація криптовалютного ринку підскочила більш ніж на 8 відсотків до 2,33 трильйона доларів. Загальний обсяг криптовалютного ринку за останні 24 години склав 198,71 мільярда доларів США, що становить зростання на 109,95 відсотка. Домінування біткойна підскочило більш ніж на відсоток до 53,27 відсотка.

Усі індійські інвестори, які раніше інвестували в біткойни, тепер знаходяться в прибутковій позиції, а настрої ринку повільно переходять до категорії «надзвичайної жадібності». Варто зазначити, що біткойн ніколи не перетинав історичних максимумів у події халвінгу. Згідно з попередженням, історичний максимум у 69 000 доларів виступатиме як серйозний опір.

Біткойн був підпалений на тлі чуток про інтерес Джеффа Безоса до класу цифрових активів, який, як кажуть, спекулятивно інвестував мільярди доларів у біткойн. Однак немає підтвердження цього від самого Безоса чи його гіганта електронної комерції Amazon.

На тлі значного сплеску ширшого крипторинку біткойн різко зріс і наближається до рекордно високої позначки в листопаді 2021 року. Цьому зростанню сприяють історичні тенденції, що передували подіям халвінгу, значне надходження в спотові ETF BTC і підтримка великих установ, сказав Сіддхартха Гупта. , старший віце-президент, ділові та стратегічні альянси в CoinDCX.

За його словами, масла у вогонь також підлили інвестиції Джеффа Безоса в розмірі 8 мільярдів доларів у біткойни. «У криптоспільноті скептично ставляться до цих чуток, сама припущення про вихід Безоса в криптопростір викликало хвилювання. Незважаючи на відсутність конкретних доказів або офіційну заяву Безоса чи Amazon, яка підтверджує те саме, припущення продовжуються».

Оптимізм у крипто-просторі також зумовлений можливістю зниження процентних ставок Федеральною резервною системою США цього року на тлі ослаблення інфляційного тиску, що підвищує привабливість майбутнього біткойна, вважають експерти ринку, які вважають, що нинішнє зростання в основному зумовлене інституційні гравці з меншою часткою роздрібної торгівлі.

Це означає, що біткойн потенційно готовий перевершити свої попередні максимуми на початку березня. Зворотний відлік до наступного халвінгу в середині квітня лише підсилює очікування, готуючи основу для виходу біткойна на безпрецедентну територію.

Незважаючи на ознаки можливого зміцнення індексу долара, технічні індикатори для BTC/USD пропонують позитивний прогноз, сказав Раджагопал Менон, віце-президент WazirX. «Загальне покращення ліквідності також надіслало зелений сигнал інвесторам щодо активної взаємодії з криптовалютним ринком», — додав він.

Відмова від відповідальності: Business Today надає новини фондового ринку лише в інформаційних цілях і не має розглядатися як інвестиційна порада. Читачам рекомендується проконсультуватися з кваліфікованим фінансовим консультантом, перш ніж приймати будь-які інвестиційні рішення.

Source link

Поділіться своєю любов'ю