Обсяги торгів біткойн ETF відступають від рекордного рівня, але залишаються високими

Обсяги торгів біткойнами ETF дещо впали в четвер після рекордних показників, але залишалися значно вищими за середні на тлі триваючого ралі криптовалюти.

Приблизно 4,7 мільярда доларів США за обсягами торгів стали другою найкращою сумою для 10 біткойн-фондів США з моменту запуску 11 січня.

Обсяги вказують на стійкий апетит інвесторів до колись невловимих продуктів, до яких залишилося приблизно два місяці подія біткойн-халвінгу встановлено для уповільнення створення нових біткойнів.

Детальніше: Як халвінг може вплинути на ціну біткойна

BlackRockЗгідно з даними Yahoo Finance, iShares Bitcoin Trust (IBIT) завершив день лише на рівні 1,9 мільярда доларів США за обсягом торгів, що нижче рівня приблизно 3,3 мільярда доларів, опублікованого в середу.

Метт Хоуган, головний інвестиційний директор Bitwise, сказав під час інтерв’ю CNBC у четвер, що динаміка попиту та пропозиції біткойнів «знята з гачка».

Ціна біткойна (BTC) становив близько 61 100 доларів США о 16:30 за східним часом у четвер — це майже на 18% більше, ніж тиждень тому, і приблизно на 1,3% за останні 24 години.

Обсяги IBIT перевищили всі біткойни ETF Середа в день, де відрізок досяг рекордних обсягів у розмірі 7,6 мільярдів доларів — загальна сума, яка побила попередній максимум у 4,5 мільярда доларів, встановлений 11 січня.

Фонд BlackRock знову став лідером у четвер, оскільки четвертий день поспіль підрахував обсяги торгів понад 1 мільярд доларів.

У рамках дня рекордних обсягів біткойн ETF у середу, Grayscale Bitcoin Trust ETF (GBTC) і Fidelity Wise Origin Bitcoin Fund (FBTC) внесли 1,8 мільярда доларів США та 1,4 мільярда доларів США відповідно.

У четвер обсяги торгівлі GBTC впали майже до 1,4 мільярда доларів. Обсяги FBTC також впали, але залишилися трохи вище 1 мільярда доларів.

Підвищений рівень обсягу перетворився на чистий приплив, у тому числі біткойн ETF найвищий за весь час чистий приплив у 673 мільйони доларів у середу, свідчать дані дослідження BitMEX. Цей рекорд був досягнутий, незважаючи на те, що 216 мільйонів доларів вийшли з дорожчого GBTC.

На момент публікації дані про потоки за четвер були недоступні.


Не пропустіть наступну велику історію – приєднуйтеся до нас безкоштовний щоденний інформаційний бюлетень.

Source link

Поділіться своєю любов'ю