Bitcoin Dogs, Bitgert (BRISE), WAXP

Ціни на криптовалюту провели досить успішний тиждень, оскільки попит продовжував зростати, а на ринку з’явилося почуття жадібності. Bitcoin підскочив до понад 60 000 доларів, тоді як інші монети, такі як Dogecoin, Shiba Inu та Bonk, стали параболічними. Загалом цей сплеск додав мільярди доларів до загальної оцінки всіх криптовалют. У цій статті наведено прогноз для деяких найкращих криптовалют, таких як Bitcoin DogsBitgert (BRISE) і WAXP.

Прогноз цін Bitgert (BRISE).

Бітгерт, як і інші криптовалюти, мала високі показники цього тижня, оскільки її токен раптово прокинувся. Токен BRISE піднявся до максимуму в $0,00000020, найвищого рівня з 29 грудня минулого року. Він підскочив приблизно на 50% від найнижчого рівня цього року.

Попутно монета підскочила вище 50-денної ковзної середньої, сигналізуючи про те, що бики тепер контролюють ситуацію. Найважливіше те, що є ознаки того, що токен утворив модель подвійного дна на рівні $0,00000013. У більшості випадків ця модель є одним із найбільш оптимістичних ознак на ринку.

Виріз візерунка з подвійним дном становить $0,0000030. Крім того, обсяг Bitgert також різко підскочив. Таким чином, існує ймовірність того, що токен продовжить стрімко зростати, оскільки покупці націлені на ключову точку опору в $0,00000030, що становить приблизно 60% від поточного рівня.

З іншого боку, прорив нижче подвійної нижньої точки на $0,000000013 вкаже на більший спад.

Прогноз ціни Bitcoin Dogs

Bitcoin Dogs, майбутня криптовалюта, була одним із найефективніших гравців у галузі, оскільки її продаж токенів прискорився. Зараз розробники залучили понад 5,6 мільйона доларів від світових інвесторів. Це примітно, оскільки збір коштів розпочався близько двох тижнів тому. Якщо ця тенденція збережеться, є ймовірність, що розробники зачерпнуть більше грошей, ніж це.

Bitcoin Dogs — це блокчейн, який став першим ICO в екосистемі Bitcoin. Розробники прагнуть створити повнофункціональну екосистему, яка матиме значну користь. Ця утиліта буде представлена ​​у формі набору з 10 000 колекцій NFT у формі Ordinals.

У той же час вони планують вийти на індустрію блокчейн-ігор, яка, як очікується, буде процвітати в цьому криптографічному зростанні. Мета полягає в тому, щоб створити цікаву гру, з якою люди зможуть взаємодіяти та отримувати винагороду у вигляді токена $ODOG.

Це відбувається в той час, коли інтерес до екосистеми Bitcoin зростає. Ми бачили, як такі розробники, як Stacks і Internet Computer, стали одними з найкращих виконавців у галузі. Крім того, Bitcoin Ordinals стали одними з найкращих показників у індустрії NFT.

Прогноз ціни WAXP

Тим часом ціна токена WAXP цього тижня зробила сильний бичачий прорив, оскільки попит на альткойни підскочив. Він підскочив до максимуму в $0,098, найвищого показника з 2022 року. Він підскочив більш ніж на 158% від найнижчої точки в жовтні минулого року.

Підскочивши, токен перевищив важливий рівень опору в $0,0775, що є найвищим коливанням у грудні минулого року. Згодом ціна WAXP підскочила вище 50-денної та 25-денної ковзних середніх. Індекс відносної сили (RSI) і стохастичний осцилятор перемістилися на рівень перекупленості.

Таким чином, прогноз для токена продовжуватиме зростати, оскільки покупці націлені на наступну важливу точку опору на рівні 010 доларів США. Однак також можливий відкат, оскільки деякі інвестори починають фіксувати прибуток.

Source link

Поділіться своєю любов'ю