Shiba Memu, Celestia, Terra Luna

  • Криптовалюти останнім часом були найефективнішими активами.

  • Зараз Shiba Memu залучила понад 4,4 мільйона доларів США від світових інвесторів.

  • Іншими найефективнішими токенами були Celestia і Terra Luna.

Цього тижня ціни на криптовалюту зросли, оскільки інвестори схвально сприйняли натяки Федеральної резервної системи та різке зростання акцій. Вони також підскочили після того, як Blackrock подала заявку на Ethereum ETF. Ціна біткойна перевищила 37 000 доларів, а Ethereum перевищила 2 000 доларів. Цей сплеск збільшив загальну ринкову капіталізацію всіх криптовалют до понад 1,4 трильйона доларів.

Ще однією важливою особливістю фінансового ринку стало повернення мемів. Bonk, мем-монета Solana, підскочила до найвищої позначки з січня через зростання попиту. Інші меми-монети, такі як Catecoin, Shiba Inu та Floki Inu, також підскочили. У цій статті розглядаються деякі з найкращих криптовалют, які варто переглянути, зокрема Shiba Memu, Celestia та Terra Classic.

Шиб Мему прогноз

Повернення монет-мемів, таких як Bonk і Floki, змусило багатьох інвесторів розглянути можливість розподілити частину своїх грошей на майбутні токени. Теорія полягає в тому, що інвестування в ці монети зазвичай менш ризиковано через їх низьку ціну.

Один мем-монет, який добре працює, відомий як Shiba Memu, зараз знаходиться в попередньому продажу. За останні кілька місяців токен вже зібрав понад 4,4 мільйона доларів, що робить його одним із найефективніших гравців у галузі.

Shiba Memu, на відміну від інших мемів, має стратегію переходу, яка допоможе йому досягти успіху, коли він незабаром потрапить у список. По-перше, на відміну від мем-монет, таких як MEME та Bonk, які не мають користі, він спрямований на розвиток повноцінної екосистеми. Наприклад, розробники прагнуть впровадити в мережу штучний інтелект (AI).

AI є галуззю, яка розвивається найшвидше цього року. Наприклад, така компанія, як OpenAI, творець ChatGPT, стала багатомільярдною організацією, яка щодня заробляє мільйони доларів. Ним користуються понад 100 мільйонів людей у ​​всьому світі.

OpenAI не єдиний. Anthropic залучив понад 4,4 мільярда доларів від інвесторів, а Ілон Маск запустив Grok. Інші менші компанії працюють над розробкою своїх пакетів штучного інтелекту.

За словами Шиби Мему технічний документ, розробники використовуватимуть цю технологію для посилення самомаркетингу. Тому, через його зростаючу популярність, існує ймовірність того, що токен підскочить, коли він потрапляє в список. Ви можете купити токен Shiba Memu тут.

Прогноз ціни на Terra LUNA

Терра (LUNA) є залишком Terra, яка колись входила до десятки найпопулярніших криптовалют. LUNA була однією з найефективніших криптовалют цього тижня, оскільки її ціна підскочила до максимуму в $0,000096, найвищого показника з 13 червня. На найвищій точці цього тижня токен виріс більш ніж на 76% від найнижчого рівня. Ця ціна також була трохи вищою за рівень корекції Фібоначчі на 23,6%.

На денному графіку ціна LUNA перевищила 25-денну та 15-денну експоненціальні ковзні середні. Це також на кілька пунктів вище ключової підтримки в $0,000076, найнижчої точки в липні цього року.

Діаграма також показує, що обсяги LUNA останнім часом стабільно зростають. Таким чином, прогноз для токена наразі є досить оптимістичним, а наступний рівень, на який варто звернути увагу, знаходиться на рівні 0,00015 доларів, що становить 38,2% рівня відновлення. Ця точка зору буде підтверджена, якщо вона перевищить максимум цього тижня в $0,00096.

Прогноз цін Celestia TIA

Celestia — відносно нова криптовалюта. Розробники створили, як вони кажуть, першу модульну блокчейн-мережу. Це означає, що він безпечно масштабується відповідно до кількості користувачів, що полегшує людям створення та запуск своїх мереж. Деякі розробники вже приєдналися до екосистеми, зокрема Astria, Blockless, Berachain та

Токен Celestia останнім часом був однією з найефективніших криптовалют. Цього тижня він підскочив до максимуму в $3,90. На піку він становив понад 75% від найнижчого рівня цього року. Тепер він відступив, оскільки інвестори почали фіксувати прибуток. Я підозрюю, що токен зараз формує модель подвійної вершини, що означає, що він може повторно перевірити історичний максимум у $3,90. Якщо це станеться, його потрібно підняти на 20%.

Source link

Поділіться своєю любов'ю