Loom Network, ThorChain, Lido DAO (LDO)

Криптовалюти мали ще один важкий тиждень, навіть коли індекс долара США (DXY) і прибутковість облігацій знизилися. Біткойн знову впав до 26 000 доларів, тоді як Ethereum впав до найнижчого рівня за кілька місяців. Не було жодних важливих новин, окрім триваючого суду над Семом Бенкманом-Фрідом (SBF). У цій статті розглядаються деякі з найкращих монет для перегляду, наприклад THORChain (RUNE), Loom Network (LOOM) і Lido DAO (LDO).

Прогноз ціни Loom Network

Протягом останніх кількох місяців ціна Loom Network кинула виклик гравітації. Він піднявся до максимуму в $0,300, що на ~670% вище найнижчого рівня цього місяця. Вона стала найефективнішою криптовалютою у світі. Попутно монета підскочила вище 50-денної та 100-денної ковзних середніх (MA).

У той же час такі осцилятори, як індекс відносної сили (RSI) і стохастичний осцилятор, перемістилися на рівень надзвичайної перекупленості. Він також стрибнув над хмарою Іхімоку. Цей сплеск стався після того, як монета була розміщена на біржі Gate, LBANK і Binance.

Я вважаю, що співвідношення ризик/винагорода наразі несприятливе на основі моделі Вайкоффа. Іншими словами, токен перейшов на стадію націнки, де попит зазвичай перевищує пропозицію. Таким чином, тепер він увійде у фазу розповсюдження з наступною уцінкою. Таким чином, прогноз зараз є ведмежим, а наступний рівень, на який варто звернути увагу, становить 0,15 долара.

Як купити $LOOM

Бітваво

Платформа Bitvavo була запущена в 2018 році з метою подолання розриву між традиційними валютами та цифровими активами. Bitvavo робить цифрові активи доступними для всіх, пропонуючи прозорі комісії, широкий спектр активів і просту у використанні платформу.

BKEX

BKEX — централізована біржа криптовалют, розташована на Британських Віргінських островах. На біржі представлено 254 монети та 415 торгових пар.

Прогноз цін THORChain

Про це свідчить денний графік РУНА 1 жовтня ціна підскочила до максимуму в $2,26. Тепер він відступив, оскільки останній імпульс згас. Це ознака того, що він увійшов у фазу розповсюдження моделі Wyckoff. Він також утворив висхідний канал і зараз знаходиться на нижній стороні.

Ціна RUNE сформувала модель ведмежої дивергенції, яка зазвичай є ведмежим знаком. Стохастичний осцилятор перейшов на рівень перепроданості. Найважливіше те, що він утворив невеликий молотковий малюнок. Цей патерн сигналізує про те, що монета продовжить рости, оскільки покупці націлені на точку опору в 2,0 долара. Цей вид буде недійсним, якщо він переміститься нижче нижньої сторони молотка на 1,50 дол.

Як купити RUNE

KuCoin

KuCoin — це глобальна біржа криптовалют для багатьох цифрових активів і криптовалют. Запущена у вересні 2017 року KuCoin стала однією з найпопулярніших криптобірж і вже має понад 5 мільйонів зареєстрованих користувачів із 200+ країн і регіонів. Згідно з рейтингом трафіку Alexa, щомісячне унікальне відвідування KuCoin входить до п’ятірки найкращих у світі.

Прогноз ціни Lido DAO

LDO ціна була у вузькому діапазоні на тлі тривалого повільного зростання в індустрії ліквідних ставок. Він знайшов сильну підтримку на рівні $1,41, що є нижньою стороною низхідного трикутника.

Ціна Lido DAO консолідується на рівні 50-денної ковзної середньої, тоді як стохастичний осцилятор перемістився до точки перепроданості. Таким чином, через низхідну модель трикутника, існує ймовірність того, що він матиме ведмежий прорив зараз, коли трикутник наближається до зони злиття.

Як купити $LDO

Source link

Поділіться своєю любов'ю