SEC закінчується опівночі, щоб подати апеляцію на рішення суду щодо Grayscale Bitcoin ETF

Комісія з цінних паперів та цінних паперів стикається з кінцевим терміном для оскарження рішення суду, яке може відновити застосування Bitcoin ETF від Grayscale і вплинути на майбутні регуляторні рішення.
Зображення автора 24K-ПродакшнAdobe Stock

Сьогодні, коли стрілки годинника наближаються до півночі за східним часом, Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) стикається з важливим терміном для оскарження ухвали суду щодо заявки Grayscale Investments на Bitcoin ETF.

Якщо SEC не вживе подальших дій, заявка Grayscale на перетворення її Bitcoin Trust (GBTC) на біржовий фонд Bitcoin (ETF) автоматично відродиться.

Питання регуляторної позиції

45 днів тому, Окружний апеляційний суд округу Колумбія виніс сувору постанову проти початкової відхилення SEC заявки Grayscale.

Суд назвав рішення регуляторного органу “свавільним і примхливим”, розкритикувавши SEC за те, що спотові біткойн ETF розглядаються інакше, ніж ф’ючерсні ETF. Переважаючі настрої серед галузевих експертів є те, що SEC, швидше за все, пропустить крайній термін, враховуючи недвозначну позицію суду.

Хоча наступний крок SEC дуже очікується, агентство все ще тримає карти. Юридично SEC має повноваження продовжити суперечку, знайшовши інші недоліки в програмі Grayscale. Це залишає двері відкритими для подальших регуляторних суперечок, потенційно затримуючи впровадження мейнстріму Інвестиції в біткоіни продукт.

Відтінки сірого та ширший галузевий контекст

Grayscale спочатку подала заявку на перетворення свого GBTC, який наразі управляє активами на суму близько 17 мільярдів доларів США, у жовтні 2021 року в спотовий біткойн-ETF. Однак Grayscale не єдиний у цьому. Інші фінансові гіганти люблять BlackRock і Fidelity також очікують рішення SEC у відповідних додатках Bitcoin ETF.

«GBTC залишається операційно готовим до перетворення на ETF після отримання відповідних регуляторних дозволів», – сказала Дженніфер Розентальпрес-секретар Grayscale, минулої п’ятниці.

Рішення SEC матиме широкий вплив на динаміку ринку та участь інвесторів. Навіть якщо заявку схвалять, залишається багато запитань коли перший продукт Bitcoin ETF почне працювати і хто його запустить.

Схвалення від SEC є складними, залучаючи кілька підрозділів агентства. Це припустив Девід Дуонг, керівник відділу інституційних досліджень Coinbase Institutional ринки принаймні частково врахували ціну в кінцевому схваленні SEC.

Оскільки SEC бореться з процесом прийняття рішень щодо біткойн-ETF, ставки виходять за рамки однієї програми чи фінансового продукту. Вибір агентства може послужити лакмусовим папірцем для його ширшого підходу до регулювання криптовалюти, потенційно сформувавши крипторинок США на довгі роки.

Оскільки інші фінансові ваговики, такі як BlackRock і Fidelity, також стоять у черзі на схвалення ETF, наступний крок SEC може або відкрити шлюзи для основних варіантів криптовалютних інвестицій, або надіслати застережливий сигнал для галузі.Source link

Поділіться своєю любов'ю