Bitcoin Dogs, Ribbon Finance, Sui

Криптовалюти цього тижня показали важкі показники, оскільки багато інвесторів почали фіксувати прибуток. Bitcoin ціна впала до мінімуму в 62 000 доларів США, порівняно з максимумом минулого тижня в 73 500 доларів США. Інші монети, такі як Ethereum, Render, Solana та Near Protocol, також впали.

Це падіння також відбулося, оскільки багато власників Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) ліквідували свої позиції через значну комісію. Коефіцієнт витрат у GBTC становить 1,50%, що вище, ніж у iShares Bitcoin Trust (IBTC) 0,25%. У цій статті розглядаються деякі з найкращих криптовалют, на які варто дивитися Bitcoin Dogs (ODOG), Ribbon Finance (RBN) і Sui.

Прогноз цін Ribbon Finance

Ribbon Finance – це a Децентралізовані фінанси (DeFi) платформа, яка дозволяє користувачам отримувати стабільний дохід за допомогою децентралізованих варіантів і кредитування. Платформа закінчилася 34 мільйони доларів у загальному заблокованому значенні (TVL). Його Ribbon Earn і Ribbon Lend також мають мільйонні активи.

Ціна RBN показала хороші результати за останні кілька тижнів, коли вона підскочила з минулорічного мінімуму в $0,1462 до максимуму в $1,91 цього місяця. Це було зростання на 1231% від низу до верху. Його ринкова капіталізація підскочила до понад 746 мільйонів доларів.

Стрічка постійно залишалася вище 50-денних і 100-денних експоненціальних ковзних середніх (EMA), що є ознакою зростання. Зовсім недавно він сформував бичачу охоплюючу модель свічки, а потім підвищувався протягом трьох днів поспіль.

Я вважаю, що монета намагається сформувати модель подвійної вершини, тобто вона може продовжувати зростати, оскільки інвестори продовжуватимуть купувати падіння. Якщо це станеться, наступним пунктом для спостереження буде $1,70, що приблизно на 23,47% вище поточного рівня. Цей перегляд стане недійсним, якщо ціна впаде нижче мінімуму цього тижня в $1,2050.

Прогноз ціни Bitcoin Dogs

Bitcoin Dogs є однією з найефективніших нових криптовалют цього року. Нещодавно розробники завершили розпродаж токенів, які лише за місяць зібрали понад 13 мільйонів доларів. Це зробило його найефективнішим продажем токенів у галузі.

Bitcoin Dogs ще не опубліковані на централізованих і децентралізованих біржах (DEX), але розробники пообіцяли, що це станеться найближчим часом.

Є кілька причин для оптимізму щодо цього. По-перше, запуск токенів відбудеться в той час, коли криптоіндустрія перебуває на «бичачому» ринку. Загальна ринкова капіталізація всіх криптовалют підскочила до понад 2,6 трильйона доларів.

По-друге, це одна з найбільш розкручених криптовалют на ринку. У нього вже тисячі власників, і це добре. Також розробники працюють над створенням реальної утиліти для токена. Це включатиме такі функції, як колекція 1000 NFT та ігрова платформа.

Найголовніше те, що більшість нещодавно запущених монет-мемів показали хороші результати. Це включає такі токени, як Book of Meme, Solama та Pepe. Ви можете дізнатися більше про Bitcoin Dogs тут.

Прогноз ціни Sui

Sui перетворилася на одну з найефективніших криптовалют. Його проект блокчейн залучив сотні розробників і тисячі користувачів. У результаті загальна заблокована вартість (TVL) в екосистемі підскочила до рекордного рівня понад 700 мільйонів доларів.

Цього року ціна Sui мала сильний бичачий тренд. Він підвищувався протягом останніх трьох днів поспіль і зараз знаходиться поблизу найвищої точки з 15 лютого. Токен постійно перевищував 50-денну та 100-денну експоненціальну ковзну середню.

Таким чином, токен Sui повинен буде очистити важливу точку опору в $1,9697, найвищу точку в лютому, щоб зробити модель подвійної вершини недійсною. Якщо це станеться, це відкриє можливість його зростання до $2,50.

Source link

Поділіться своєю любов'ю