Біткойн у вільному падінні! Крипто прямує до 54 000 доларів!


12:03 ▪
3
хв читання ▪ по
Едді С.

Біткойн, відома криптовалюта, зараз переживає сильну турбулентність. Після досягнення майже 63 500 доларів 10 травня BTC раптово впав більш ніж на 2 000 доларів лише за годину. Різкий спад на крипторинку, який викликає занепокоєння щодо продовження корекції біткойна.

Грозове падіння BTC

Блискавичне падіння біткойна, таке ж вражаюче, як і несподіване. Всього за 60 хвилин крипто-королева піднялася з ціни, що наближалася до 63 500 доларів, до мінімуму в 60 308 доларів. Це приголомшливе падіння на понад 2000 доларів у BTC під час торгової сесії! В результаті ліквідація позицій по біткоїну відбувається шаленими темпами, примусово численні інвестори капітулювати на крипторинках.

Хоча цей сплеск волатильності на ринку біткойнів можна було передбачити в певний момент, його раптовість застала багатьох зненацька. Всього за одну годину біткойну вдалося захопити в пастку найоптимістичніших криптоінвесторів. Ті, хто ставив на продовження зростання BTC понад 64 000 доларів, заплатили високу ціну. Було ліквідовано не менше $127 млн ​​довгих позицій по криптовалюті!

54 000 доларів США під прицілом біткойна?

Деякі експерти вважають, що цей різкий повторний тест на падіння біткойна був необхідним, навіть неминучим на ринку криптовалют. Як і Міхаель ван де Поппе, відомий криптоаналітик, який говорить про «останню фазу накопичення» із загостреною волатильністю для BTC. На думку цього експерта, «миттєвий крах» біткойна лише повертає криптовалюту до критичної зони підтримки. Але якщо це не витримає, Міхаель ван де Поппе вже налаштований досить песимістично, оцінюючи це «Тоді корекція BTC може привести нас до $52-55 000».

Тимчасова криза довіри чи попередження перед бурею? Раптове падіння біткойна, що відбувається в загальній обстановці уникнення ризику, викликає запитання на ринку криптовалют. У той час як деякі експерти вважають це простим і здоровим повторним тестуванням, інші побоюються, що це буде стійким викликом бичачому тренду BTC.

Збільште свій досвід роботи з Cointribune за допомогою нашої програми «Читайте, щоб заробити»! Заробляйте бали за кожну прочитану статтю та отримуйте доступ до ексклюзивних винагород. Зареєструйтеся зараз і почніть отримувати переваги.

Едді С. аватарЕдді С. аватар

Едді С.

Le monde évolue et l'adaptation est la meilleure arme pour survivre dans cet univers ondoyant. Менеджер спільноти crypto à la base, je m'intéresse à tout ce qui touche de près ou de loin à la blockchain et ses dérivés. Dans l'optique de partager mon expérience et de faire connaître un domaine qui me passionne, rien de mieux que de rédiger des articles informatifs et décontractés à la fois.

ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

Погляди, думки та думки, висловлені в цій статті, належать виключно автору, і їх не слід сприймати як інвестиційні поради. Проведіть власне дослідження, перш ніж приймати будь-які інвестиційні рішення.Source link

Поділіться своєю любов'ю