Найбільший банк Америки JPMorgan Chase оприлюднив спотові біткойн ETF Holdings: декларація SEC

JPMorgan Chase, найбільший банк Америки, має виявлено у нещодавно поданому сьогодні документі до Комісії з цінних паперів і бірж (SEC).

Phoenix Trades

Заявка SEC від JPMorgan Chase надає конкретну інформацію про ризики банку спотовими біткойн-ETF. Наразі банк має доступ до спотових біткойн ETF, випущених деякими з найбільших менеджерів активів у світі: BlackRock, Fidelity, Grayscale тощо.

Хоча сума грошей, виділена на кожен ETF, здається трохи заниженою, беручи до уваги, скільки грошей інші установи виділяють на купівлю біткойнів. Це тому, що:

«JPM, Susquehanna (який також володіє цими ETF і був повсюди на цьому сайті минулого тижня) та інші є просто маркет-мейкерами та/або AP. Їхня власність не обов’язково вказує на щось інше, крім того, скільки акцій вони мали на 3 /31/24,” прокоментував Аналітик Bloomberg ETF Джеймс Сейффарт. «Якщо ви створюєте ринки в цих речах, кількість утримуваних акцій може сильно коливатися з кожним днем. Дані 13F — це просто знімок *LONG* позицій, утримуваних 3/31. 13F не показують короткі АБО похідні інструменти. ми навіть не маємо повного огляду їхньої справжньої експозиції 31 березня».

Старший аналітик ETF Bloomberg Ерік Балчунас також прокоментував цю новину: заявляючи ми будемо “проб[ably] бачите, як багато великих банків повідомляють про певні холдинги в ролі маркет-мейкерів/AP. Тобто розл[ferent from] вони купують для показу (і, таким чином, менш лицемірні у випадку JPM).. реквізит для того, щоб зловити це, хоча ми все ще працюємо над тим, щоб отримати файл на bbg, він щойно вийшов.”

«Що примітно для IMO, так це величезна кількість власників, яку кожен має на даний момент. $IBIT досягає 250. Це божевільний показник для першого кварталу на ринку», — Балчунас. продовження. «Ось порівняння інших ETF, запущених того ж тижня, що й BTC. І у нас ще є приблизно тиждень 13F, щоб запустити».

Ерік Балчунас

JPMorgan оприлюднив інформацію через кілька годин після того, як Wells Fargo, третій за величиною банк Америки, також зробив подібну інформацію. одкровення про його спотовий вплив Bitcoin ETF.

Натисніть на зображення, щоб дізнатися більше.

Погляди та думки, висловлені в цьому документі, є поглядами та думками автора і не обов’язково відображають погляди та думки Nasdaq, Inc.

Source link

Поділіться своєю любов'ю