Біткойн віддає перевагу ефіру серед трейдерів із низькою ліквідністю

Як біткоіни (BTC) зміцнює своє домінування над основним конкурентом ефіром (ETH), трейдери демонструють явну перевагу, незважаючи на те, що крипторинок переживає найтривалішу кризу ліквідності за останні роки.

Дані компаній Glassnode і K33, що займаються аналітикою ринку, показують, що криза, повторюючи моделі, що спостерігалися під час ведмежих ринків у 2014-15 та 2018-19 роках, тривала понад 535 днів.

Важливою датою для спостерігачів ринку є п’ятниця, коли Комісія з цінних паперів і бірж США готова прийняти рішення оскаржити нещодавню Рішення суду в градаціях сірого пов’язаний із його спотовою програмою BTC ETF.

Відсутність апеляції SEC може викликати реакцію ринку, хоча його довговічність залишається під питанням, сказав K33 в нещодавньому Примітка.

Незмінна привабливість біткойна, схоже, пов’язана з його роллю «цифрового золота» в сценаріях ухилення від ризику та зростаючим очікуванням навколо потенційного розгортання спотових біткойн-ETF, додала компанія з аналізу ринку.

В іншому місці ринки деривативів виявляють тонкі зміни.

Премія CME за наступний місяць і ставки офшорного фінансування безстрокових BTC зросли, що свідчить про обережний оптимізм, натякнув K33.

Однак, оскільки ставки офшорного фінансування все ще тримаються нижче нейтральної позначки та тривають відтоки з BTC ETF, ринок, незважаючи на свій оптимізм, здається, не бажає очікувати подальшого зростання цін, сказав K33.

Незважаючи на те, що ефір відстає, стійка позиція біткойна як улюбленого цифрового активу трейдерів підкреслює його вражаючу річну траєкторію, яка може похвалитися зростанням понад 63% цього року. Другий за величиною цифровий актив у світі, тим часом, зріс лише вдвічі від цієї суми на 30% до 1560 доларів США, показують дані Blockworks.

Аналіз вказує на дані Realized Cap, які підкреслюють бездіяльність монет, переданих у ланцюжку, що свідчить про те, що дуже мало монет, переданих у ланцюг, використовуються для отримання прибутку або мінімізації збитків, повідомляє Glassnode у публікація в блозі в понеділок.

«Ліквідність продовжує висихати в цифрових активах, оскільки мережеві розрахунки, взаємодія на біржах і потоки капіталу знаходяться на низьких циклах, що сильно підкреслює нинішню гостру апатію, яку відчуває ринок», — йдеться в повідомленні.


Не пропустіть наступну велику історію – приєднуйтеся до нас безкоштовна щоденна розсилка новин.

Слідкуйте за судом Сема Бенкмана-Фріда разом із останні новини із зали суду.

Source link

Поділіться своєю любов'ю