Spot Bitcoin ETF близький до схвалення SEC

Схвалення SEC біткойн-ETF стало спокусливою реальністю

Гонка за бажане схвалення спотових біржових фондів біткойнів Комісією з цінних паперів і бірж США (SEC) розпалюється. Джейк Червінскі, головний політичний директор Blockchain Association, говорить що «всі ознаки вказують на схвалення SEC спотових ETF біткойнів».

Оновлення файлів ETF ARK

За останніми пости Ерік Балчунас, ARK Investment Management внесла значні оновлення в проспект спотового біткойн ETF. Кілька тижнів тому SEC поділився відгуками з різними емітентами щодо їхніх документів S-1, що спонукало до перегляду. Схоже, що ARK вирішив ці проблеми, зокрема щодо розрахунків вартості чистих активів (NAV), які SEC прокоментувала.

Зокрема, в оновленому проспекті підкреслюється, що розрахунок ВЧА не відповідає Загальноприйнятим принципам бухгалтерського обліку (GAAP). Крім того, ARK пояснила, що активи трасту разом з їх зберігачем зберігаються окремо Bitcoin блокчейн-рахунки, або «гаманці», гарантуючи, що вони не змішуються з корпоративними або іншими клієнтськими активами.

Ці зміни розглядаються як позитивний крок до схвалення SEC, Балчунас підкреслив, що можуть знадобитися додаткові обговорення з SEC щодо цих складних деталей.

Підвищення шансів ETF

Нещодавнє рішення суду на користь Grayscale проти SEC підвищив оптимізм щодо схвалення спотових біткойн-ETF, аналітики прогнозують 75% шансів цього року та 95% до кінця 2024 року.

BlackRockнайбільший у світі керуючий активами, а також інші фінансові гіганти, такі як Fidelity, WisdomTree, VanEck і Invesco/Galaxy, також наполягають на своїх відповідних ETF і демонструють величезний інтерес і конкуренцію в цьому просторі.

Однак слід бути обережними, оскільки SEC все ще має право відкладати своє рішення, особливо враховуючи нещодавню судову перемогу Grayscale.

Про автораSource link

Поділіться своєю любов'ю