Біткойн відновлюється, волатильність криптовалюти та обсяги торгівлі зростають

Біткойн (BTC) почав діяти після важких вихідних, опублікувавши приріст на 3% у понеділок, перш ніж продовжити висхідну тенденцію вранці вівторка.

На момент написання статті еталонна криптовалюта торгувалась вище 43 000 доларів на парі BTC/USDT.

Крипторинки відчувають нестабільність, оскільки бики розмірковують над тим, чи залишився бензин у ралі Санти.

Аналітик Маттео Греко в Fineqia International Inc (CSE:FNQ, OTC:FNQQF) спостерігалося: «Висока волатильність є типовим результатом після періодів значних підйомних і спадних трендів, що викликає каскад ліквідацій, які зменшують вплив на ринок і сприяють більш стійкій ціновій дії та ринковому середовищу.

«Трейдери часто використовують моменти підвищеної волатильності, щоб залучити ліквідність і скоригувати свої позиції».

Підвищена волатильність призвела до різкого зростання обсягів торгів, як зауважив Греко: «Аналіз щоденного обсягу на централізованих біржах, виміряного протягом семиденного періоду з 11 по 17 листопада, показав, що щоденний обсяг перевищує 36 мільярдів доларів.

«Це являє собою найвищий рівень, зафіксований з березня 2023 року, що підтверджує сильну торгову активність, яка сприяє підвищенню волатильності».

Натхненно для биків, BlackRock зробив переглянуто його заявку спот-біткойн ETF, щоб заспокоїти гейткіперів у Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC).

BlackRock заявив, що дозволить викуп готівкою разом із викупом у натуральній формі у своєму довгоочікуваному криптофонді, що, здавалося б, нешкідливе доповнення, яке, тим не менш, має підсолодити шанси на схвалення.Біткойн залишається більш ніж на 160% вищим за рік – Джерело: tradingview.com

Ethereum (ETH) повернувся з ведмежої позиції, закрившись у понеділок на один відсоток вище, перш ніж додати ще 1,5% цього ранку.

На момент написання статті пара ETH/USDT обмінювалася за 2254 долари.

Solana (SOL) і Cardano (ADA) лідирували в ринку альткойнів із блакитними фішками, додавши за ніч 8% і 10% відповідно, за якими слідували середні однозначні прирости від Avalanche (AVAX) і Polkadot (DOT).

Глобальна капіталізація криптовалютного ринку за одну ніч зросла на 2% до 1,6 трильйона доларів, при цьому домінування біткойна залишається вище 53,5%.

Source link

Поділіться своєю любов'ю