Біткойн відстає від ефіру, оскільки ажіотаж ETF переходить на другий за величиною токен криптовалюти

МУМБАЙ – Токен Ether затьмарює біткойн частково через припущення про те, що наступна хвиля спотових американських криптовалютних біржових фондів (ETF) буде зосереджена на другому за величиною цифровому активі, провіщаючи зростання попиту з боку інвесторів.

Поки що у 2024 році ефір піднявся на 30 відсотків проти 22-відсоткового зростання біткойна, що є зворотним показником у 2023 році, коли найбільший токен задав темп. Ефір піднявся на 1,5 відсотка до 3000 доларів США станом на 7:44 ранку 22 лютого в Сінгапурі – близько до найвищого рівня з квітня 2022 року – тоді як біткойн піднявся до 52 000 доларів США.

Насторожені регулятори в Сполучених Штатах схвалили перші спотові біткойн-ETF в країні в січні після поразки в суді в 2023 році. Група з 10 портфелів залучила чистий приплив у розмірі 5,2 мільярда доларів США (7 мільярдів сінгапурських доларів) з моменту запуску 11 січня. У той час як деякі шанувальники криптовалюти розглядають кошти як прецедент, що відкриває шлях для Ether ETF, інші скептично ставляться до того, що чиновники приєднаються до них, і очікують подальшої юридичної драми.

«Я очікую, що ефір продовжить випереджати біткойни в найближчі місяці, принаймні до квітня-травня, коли потенційне схвалення ETF наближається», — сказав пан Стефан фон Геніш, керівник відділу торгівлі OSL SG у Сінгапурі.

Але він додав, що він сумнівається, що голова відділу цінних паперів і бірж США Гарі Генслер схвалить Ether ETF, якщо до цього не примусять рішення суду.

У секторі деривативів відкритий інтерес до ринку ф'ючерсів на ефір CME Group близький до рекордного рівня. Збільшення непогашених контрактів є ознакою попиту на ризики, пов’язані з ефіром, з боку інституційних інвесторів.

Ether — це токен Ethereum, комерційно найважливішого блокчейну криптовалютного сектора. Інвестори можуть заробити винагороду, пообіцявши Ether допомогти керувати цифровою книгою, процесом, який називається стейкингом. За даними трекера Validator Queue, частка Ether, на яку ставляться, досягла історичного піку в 25 відсотків, що стримує пропозицію та створює потенційну опору для цін. БЛУМБЕРГ

Source link

Поділіться своєю любов'ю