Хедж-фонд Pantera каже, що настав час скористатися цим моментом для можливості DeFi Bitcoin на 500 мільярдів доларів – DL News

  • За словами Pantera Capital, новий бичачий ринок готує основу для можливостей біткойнів на 500 мільярдів доларів.
  • Хедж-фонд заявив, що розробникам настав час розкрити потенціал DeFi біткойна.
  • Франклін Бі, партнер Pantera Capital, перерахував три розробки, які покращили майбутнє DeFi Bitcoin.

Згідно з даними, біткойн готовий відкрити можливість децентралізованого фінансування вартістю 500 мільярдів доларів Пантера Капітал.

У примітці для інвесторів хедж-фонд зазначив, що хоча провідна світова криптовалюта не використовує DeFi настільки, як її конкурент Ethereum, це може змінитися, оскільки ринок стає більш оптимістичним.

«Технологічні розблокування та макротенденції сходяться до моменту прориву для DeFi на біткойнах», — сказав Франклін Бі, партнер Pantera Capital, у Примітка цього тижня. «Настав час скористатися цим моментом».

«Епоха занедбаності біткойна може нарешті закінчитися», — додав Бі.

Будьте попереду гри з нашими щотижневими інформаційними бюлетенями

Це повідомлення надійшло в той момент, коли біткойн знову торгується на рівнях, яких не було з кінця 2021 року. Раніше в лютому він перевищив позначку в 52 000 доларів.

Нещодавній сплеск був зумовлений тим, що Уолл-стріт активно використовує криптовалюту спотові біржові фонди Bitcoinмайбутній удвічі Подія в квітні, підвищення чіткості регулювання та макроекономічних умов, пише Pantera Capital.

«[The] конвергенція цих позитивних речей забезпечить сильний попутний вітер», – сказав у записці Ден Морхед, генеральний директор Pantera Capital.

Можливість DeFi біткойна вартістю 450 мільярдів доларів

За словами Бі, програми DeFi, створені на основі біткойнів, представляють «невикористану можливість на півтрильйона доларів».

Приєднуйтесь до спільноти, щоб отримувати наші останні історії та оновлення

Він екстраполював цю цифру з Ethereum, де додатки DeFi, такі як Uniswap — складають від 8% до 50% загальної вартості Ethereum, сказав Бі.

Це означає, що, за оцінками Бі, додатки Bitcoin DeFi можуть коштувати від 72 до 450 мільярдів доларів.

Ймовірно, він базував свої розрахунки на загальній вартості біткойна до того, як 14 лютого він піднявся вище позначки в 1 трильйон доларів.

Використовуючи розрахунки Bi, верхня межа загальної вартості додатків Bitcoin DeFi тепер може становити понад 500 мільярдів доларів, якщо вартість не зміниться.

Трейдери вже ставлять ставки що біткойн може побити свою найвищу ціну за весь час до червня, при цьому найпопулярніші опціонні контракти вказують на ціну 70 000 доларів.

Чому біткойн DeFi стався зараз?

Люди висловлювали зацікавленість у створенні рішень DeFi на біткойнах у минулому, але їх стримувала негнучка природа блокчейну, написав Бі.

Він перерахував три ключові події, які покращили майбутнє DeFi біткойна: Оновлення Taproot 2021 року, яке розширило обсяг транзакцій даних, які можна зберігати, що увімкнуло порядкові написи до січня 2023 року.

Це, у свою чергу, призвело до появи токенів BRC-20, які були типом ординалів, які дають змогу розгортати, карбувати та передавати функції, сказав Бі.

«Розкриття взаємозамінних і незамінних активів поклало початок першим хвилям активності DeFi і NFT на Ethereum» ще в 2016 і 2017 роках, сказав Бі, додавши, що він бачить подібні ранні ознаки, які «випливають на поверхню» в екосистемі біткойнів.

Крім того, крах централізованих сервісів, таких як FTX, BlockFi, Celsius і Genesis, підірвав довіру цілого покоління інвесторів до централізованих фінансових сервісів, що могло змусити їх шукати нові можливості DeFi, сказав Бі.

«Можливо, нарешті з’явиться децентралізована фінансова система з біткойнами в її основі», — сказав Бі. «Його потенціал подібний або більший, ніж DeFi на Ethereum сьогодні, хоча й дотримується іншого еволюційного шляху».

Ерік Йоханссон — редактор новин DL News. Себастьян Сінклер є ринковим кореспондентом DL News. Є підказка? Зв'яжіться з ними за адресою eric@dlnews.com і sebastian@dlnews.com.

Source link

Поділіться своєю любов'ю