Біткойн відступає, оскільки трейдери обдумують ризик продажів, пов’язаних з Mt Gox

Біткойн впав, оскільки трейдери відстежували перекази через гаманці, що належать невдалій біржі Mt Gox, адміністратори якої посилили зусилля, щоб повернути кредиторам найбільший цифровий актив на суму 9 мільярдів доларів США.

Оригінальна криптовалюта впала на 2,7% і торгувалась на рівні близько 67 840 доларів США станом на 12:15 у вівторок (28 травня) у Сінгапурі. Слабкість поширилася на менші монети, включаючи другий за рейтингом ефір.

Згідно з даними CryptoQuant і Arkham Intelligence, близько 42 829 біткойнів на суму близько 2,9 мільярда доларів США було виведено з гаманців Mt Gox у перші години в Азії у вівторок. Гаманці все ще містять 95 061 біткойн після відтоку.

Колись найбільша у світі біткойн-біржа Mt Gox, розташована в Токіо, була зламана в 2011 році та збанкрутувала в 2014 році. Минулого року прокуратура США звинуватила двох росіян у змові з іншими з метою злому серверів біржі.

Довірена особа Mt Gox сказала, що кредитори мають отримати базові, проміжні та ранні одноразові виплати до 31 жовтня, оскільки процес ліквідації просувається. Одне з ключових питань полягає в тому, чи будуть ті, хто отримує токени, продавати, тиснучи на біткойн.

Переміщення в гаманцях Mt Gox у вівторок є першими з травня 2018 року, і раніше занепала платформа зберігала близько 137 892 біткойнів, показали дані CryptoQuant.

ОТРИМУЙТЕ BT НА ВАШУ ПОШТОВУ ПОШТУ ЩОДНЯ

Починайте та закінчуйте кожен день останніми новинами та аналітичними матеріалами, які надходять прямо у вашу поштову скриньку.

Попередні документи вказували, що Mt Gox також мав Bitcoin Cash і фіатні гроші. Частину фіатних грошей вже повернули. Bitcoin Cash у вівторок впав на 5 відсотків.

Біткойн оговтався від глибокого ведмежого ринку 2022 року, збільшившись у чотири рази з початку минулого року, чому допоміг запуск спотових біржових фондів біткойнів у січні. У середині березня токен досяг рекордних 73 798 доларів США. БЛУМБЕРГ

Source link

Поділіться своєю любов'ю