Mt.Gox переказує 9 мільярдів доларів біткойнів на одну адресу в рамках плану погашення

  • Понад 140 000 BTC на суму близько 9 мільярдів доларів було переведено з гаманців Mt. Gox на невідому адресу в ході тринадцяти транзакцій, можливо, в рамках плану виплати кредиторам до 31 жовтня 2024 року.

  • Ринок негативно відреагував на ці рухи: біткойн впав на 1,4% до 67 680 доларів США після досягнення максимуму понад 70 000 доларів у понеділок.

Гаманці, що належать неіснуючій біржі біткойнів Mt. Gox, перевели понад 140 000 біткойнів (BTC), вартістю близько 9 мільярдів доларів, на невідому адресу з раннього ранку вівторка в Азії.

Mt. Gox, колись найбільша біржа біткойнів у світі, закрилася в 2014 році після того, як виявилося, що вона втратила сотні тисяч біткойнів під час злому. Відтоді кредитори чекали виплати своїх активів – той, який значною мірою розглядається збільшити тиск продажів на ринки BTC.

У прес-релізі довірена особа з реабілітації Нобуакі Кобаясі заявив, що ніяких продажів біткойнів або біткойн-кеш (BCH) не відбулося і що група «керує біткойнами та біткойн-кешом у безпечний спосіб».

Активність гаманця показує, що рух було здійснено протягом тринадцяти транзакцій. Ймовірна тестова транзакція на суму 3 долари була здійснена 20 травня, а ще одна менша транзакція на суму 160 доларів була здійснена рано у вівторок. Решта транзакцій варіювалася від 1,2 до 2,2 мільярда доларів США в біткойнах.

Усі біткойни Mt.Gox тепер фактично переміщено в єдиний біткойн-гаманець, Дані Bitinfocharts шоу.

Це перше переміщення активів із «холодних» гаманців Mt. Gox за останні п’ять років і, ймовірно, є частиною плану повернення активів кредиторам до 31 жовтня 2024 року.

Усі монети було переведено на нову адресу «1JbezDVd9VsK9o1Ga9UqLydeuEvhKLAPs6», — повідомив керівник відділу досліджень CryptoQuant Хуліо Морено в дописі X.

Алекс Торн, керівник відділу досліджень Galaxy, сказав у дописі X, що він очікує, що більша частина переведених біткойнів залишиться у кредиторів, а не буде продана на відкритому ринку.

Тим не менш, учасники ринку, здавалося, налаштовані на ведмежий настрій у зв’язку з рухом біткойна, який впав на 1,4% з початку азіатських торгів. Він впав до 67 680 доларів після максимуму в понеділок у понад 70 000 доларів.Source link

Поділіться своєю любов'ю