Біткойн впав до мінімуму з лютого, навіть коли акції досягли рекорду

(Bloomberg) — Біткойн впав четверту поспіль торгову сесію, що є частиною ширшого розпродажу криптовалюти, що контрастує з останніми рекордними максимумами світових акцій.

Найбільш читані від Bloomberg

Цифровий актив впав на 8,1% до найнижчого рівня з лютого та перейшов із власника на суму близько 54 400 доларів США станом на 7:20 ранку п’ятниці в Лондоні. Менші монети, такі як Ether, XRP і Cardano, несли більші втрати, які в деяких випадках перевищували 10%.

Криптоспекулянти наразі стикаються з низкою проблем, включаючи зниження попиту на американські біржові фонди біткойнів, ознаки того, що уряди позбавляються конфіскованих токенів, і важко проаналізувати вплив політичних змін у США.

Крім того, адміністратори збанкрутілої біржі Mt. Gox поетапно повертають скарб біткойнів кредиторам. Спекулянти не впевнені, скільки з 8 мільярдів доларів буде продано. За даними Arkham Intelligence, у п’ятницю гаманець, пов’язаний з Mt.Gox, перемістив токен на 2,7 мільярда доларів.

Кореляція Frays

Тим часом показник глобальних акцій MSCI Inc. коливається біля рекордно високого рівня, а короткострокова 30-денна кореляція між біткойнами та індексом падає. Питання полягає в тому, чи уникнення ризику в криптовалюті є поодиноким, чи віщує обережний квартал і для основних інвестицій після сильного першого півріччя для акцій.

«Зараз на криптовалютних ринках просто не вистачає ажіотажу», — сказав Стефан фон Геніш, керівник відділу торгівлі в OSL SG Pte. «Більшість новин, які зараз поширюються, наприклад, продаж Mt. Gox, мають більш ведмежий характер».

Фон Хеніш сказав, що криптовалюта потребує більш чітких зауважень щодо грошово-кредитної політики від Федерального резерву, додавши, що «одне-два зниження ставок у поєднанні з розширенням балансу ФРС є двома ключовими складовими, яких криптовалюта справді чекає».

Інвестори чекають даних про робочі місця в США пізніше п'ятниці, щоб отримати останні підказки щодо перспектив політики ФРС. Останні м’які економічні звіти стверджують, що центральний банк США має пом’якшити монетарні налаштування в найближчі місяці.

У березні біткойн досяг історичного максимуму в 73 798 доларів США завдяки несподівано високому попиту на перші американські ETF для цього токена. З тих пір приплив зменшився, що призвело до падіння біткойнів і кинуло пляму на решту ринку цифрових активів.

Очікується схвалення дебютних американських ETF для другого в рейтингу токена Ether, але інтерес до продуктів може бути різним, якщо розпродаж криптовалют продовжиться.

Ліквідації

Згідно з даними Coinglass, за останні три дні було ліквідовано ставки на зростання криптовалюти на суму понад 800 мільйонів доларів, що є однією з наймасштабніших таких ліквідацій з квітня.

«Погана ліквідність у вихідні дні посилить будь-які рухи, спричинені ліквідаціями, навіть невеликими», — сказала Керолайн Маурон, співзасновник постачальника ліквідності похідних цифрових активів Orbit Markets. Водночас повернення американських інвесторів після відпустки 4 липня має сприяти певній стабільності, додала вона.

Оператори енергоємних комп’ютерів, які лежать в основі блокчейну біткойнів, продовжують поглинати фінансовий удар квітневого так званого халвінгу, який обмежив нові токени, які вони отримують за свою роботу. Однією з відповідей цих біткойн-майнерів є продаж певної кількості токенів.

«Діапазон від 51 000 до 52 000 доларів має вирішальне значення, оскільки багато біткойн-майнерів досягають своєї точки беззбитковості для прибуткового майнінгу», — сказав Ле Ши, керівник трейдингу компанії Auros, яка займається створенням ринку та алгоритмічною торгівлею.

Найчитаніші з Bloomberg Businessweek

© Bloomberg LP, 2024

Source link

Поділіться своєю любов'ю