Ціна біткойна падає нижче 58 000 доларів США через зростаючий тиск продажів Mt. Gox

  • У четвер біткойн впав нижче 58 000 доларів, досягнувши найнижчого рівня з травня.
  • Зниження ставить біткойн нижче його 200-денного ковзного середнього, що може сигналізувати про спад, сказав Алекс Купцікевич з FXPro.
  • Інвестори розвантажують токени через побоювання тиску продажів з боку Mt. Gox.

Bitcoin досяг двомісячного мінімуму в четвер, коли найбільша у світі криптовалюта вперше з травня перевищила 58 000 доларів США.

Токен Apex впав на 3,5% протягом дня, в якийсь момент досягнувши 56 882 доларів. Наслідки подовжують триденне падіння, оскільки зростає занепокоєння щодо майбутнього тиску продажів на ринку.

За словами старшого ринкового аналітика FXPro Алекса Купцікевіча, це падіння опустило біткойн нижче його 200-денного ковзного середнього.

Цей показник використовується для визначення того, куди рухається ринок — постійні угоди нижче показника зазвичай вказують на спад.

«Від поточної позиції падіння на 12% до $51,5 тис. (лютнева зона консолідації) більш імовірне, ніж таке ж зростання до $65,8 тис.», — написав він у четвер вранці. Вищий прогноз базується на 50-денному ковзному середньому біткойна.

Лише за три дні місяця біткойн уже зазнав падіння на 8,6%. Причиною розпродажу є занепокоєння щодо виплат від Mt. Gox, криптовалютної біржі, яка була оголошений банкрутом близько десяти років тому.

Заплановані виплати призначені для відшкодування клієнтам, які стали жертвами злому 2014 року, і будуть нараховані в біткойнах або біткойн-кеш. Але це посилює побоювання щодо тиску з боку продажів, оскільки клієнти можуть вирішити перевести свої токени в готівку, щоб отримати великі прибутки.

Відповідно до К33 дослідженнязанепокоєння тисне на ціну біткойна в останні дні.

Інші крипто-токени, наприклад ефіру і solana слідують за біткойнами. Насправді ринкова капіталізація галузі впала до мінімуму лютого в четвер, опустившись нижче 2,17 трильйона доларів, написав Купцікевич.

Однак оптимістично налаштовані аналітики залишаються впевненими в поверненні біткойна цього року.

У понеділок Том Лі з Fundstrat прогнозував, що криптовалюта зросте до 150 000 доларів до кінця року, коли Навислі перевали гори Гокс.

Інші, такі як генеральний директор Galaxy Майкл Новограц, за кілька місяців до цього попереджали, що корекція біткойна відбудеться, перш ніж він зможе продовжити зростання. Виступаючи в лютому, він запропонував а поверх 50 000 доларів.

Тим не менш, біткойн виріс на понад 38% з початку року після того, як масовий біг биків надіслав токен до рекордних 73 798 доларів США. Початком зростання став запуск біткойн-спотових ETF у січні.Source link

Поділіться своєю любов'ю