Біткойн впав нижче 55 000 доларів, але трейдери не бояться, чому? — Новини TradingView

Оскільки біткойн зіткнувся з сильним зустрічним вітром, швидко пробиваючи два критичні рівні підтримки в $60 000 і $56 500, на перший погляд може здатися, що ринок охоплює страх. Є причини для побоювань, особливо для власників монет, які використовують BTC у протоколах децентралізованого фінансування (DeFi) і хочуть брати позики, використовуючи актив як заставу.

Страх ще не охопив ринок біткойнів

Навіть коли ціни падають, один мережевий аналітик, звертаючись до X, стверджує, що ринок є відносно спокійним, і страх і паніка ще не повністю охопили його. Вказуючи на коефіцієнт щоденних реалізованих втрат прибутку біткойна, аналітик сказав, що якщо не буде зростання кількості адрес, виділених червоним, що вказує на панічні продажі, ринок може витримати більше втрат.

NewsBTC

За оцінкою аналітика, відсутність стовпчиків «панічних продажів» говорить про те, що інвестори все ще обробляють поточні події. Навіть коли ціни падають нижче 56 500 доларів, ринок, додав аналітик, може впасти до 47 000 доларів, рівень, який «не виглядає таким жахливим, як три тижні тому, коли ми були на рівні 70 000».

Тим не менш, на тлі цієї необхідної корекції аналітик додав, що зміна має відбуватися повільніше. Таким чином відбудеться більш упорядкована корекція ринку.

Станом на 5 липня біткойн впав майже на 30% від історичних максимумів і перебуває під величезним тиском продажів. Після падіння нижче 56 500 доларів на початку сьогоднішнього дня стало очевидно, що монета зараз перебуває в зоні ведмежого прориву. Розпродаж форсував ціни з березня по травень 2024 року. Це сигналізує про новий етап після розширення в першому кварталі 2024 року, коли монета зросла до 73 800 доларів.www.tradingview.com/x/40w4yguj

Аналітики очікують більших втрат з продавцями в керівному кріслі та біткойном у формі ведмежого прориву. Наразі безпосередня підтримка становить 50 000 і 45 000 доларів США, що є максимумом січня 2024 року.

Найкращий час для покупки біткойнів? Чекайте на цей сигнал

Хоча падіння змушує інвесторів шукати притулку в стейблкоїнах, інший аналітик вважає, що це може бути найкращий час, щоб отримати більше BTC зі знижкою. Переходячи до X, аналітик вказав на кілька фундаментальних факторів, які малюють довгострокову картину зростання.

Пов’язана інформація: цей неактивний біткойн-гаманець із 6,8 мільйона доларів BTC щойно відновлено, вони продаються?

Деякі з цих попутних вітрів включають наявність спотових біржових фондів біткойн (ETF). У Сполучених Штатах також є нормативна ясність перед президентськими виборами, які викликають велику кількість суперечок. У той же час аналітик переконаний, що майбутня виплата довіреними особами FTX у розмірі 16 мільярдів доларів стане чистим позитивним результатом для оптимістичного зростання BTC.

Створюється менше адрес BTC |  Джерело: @AxelAdlerJr через X
NewsBTC

Незважаючи на це, перш ніж досягнеться стабільності та протистоять розпродажам цього тижня, має відбутися зростання кількості нових адрес. Як тільки це буде помічено, це означатиме, що нові інвестори вливаються, створюючи попит на монету. Поки що ціни падають, і адрес створюється менше.

Source link

Поділіться своєю любов'ю