«Біткойн виправляє це»: біткойнери націлилися на Berkshire Hathaway через збій акцій

Шанувальники біткойнів посміялися над генеральним директором Berkshire Hathaway Уорреном Баффетом у понеділок після того, як вартість компанії мільярдера-інвестора, здавалося, впала на 99%.

О 9:49 ранку за східним часом Акції Berkshire класу A (BRK.A) миттєво знизився з 621 000 доларів США до лише 185 доларів США за штуку, що змусило Нью-Йоркську фондову біржу (NYSE) тимчасово припинити торгівлю цим активом.

Насправді масове падіння було спровоковано непоясненою технічною проблемою на NYSE, яка вплинула на низку інших великих компаній, включаючи Банк Монреаля (BMO). Питання було вирішено протягом кількох годин, торгівля відновилася, і BRK.A фактично завершив день на 0,59% у плюсі.

Тим не менш, червона свічка надмірного розміру не була гарним виглядом для Баффета, особливо як людини, яка жорстко критикувала біткойн та інші криптовалюти як занадто спекулятивні та нестабільні.

«Хто тепер отрута для щурів, а?» твітнув Генеральний директор Blockstream Адам Повернувся в понеділок. «Щуряча отрута в квадраті» — так Баффет назвав біткойн ще в травні 2018 року, де він сказав, що буде радий «купити п’ятирічний курс на кожну з криптовалют». З того часу BRK.A зріс приблизно на 114%, а біткойн – приблизно на 600%.

Покійний віце-президент і партнер Баффета Чарлі Мангер також був одним із найправдивіших критиків криптовалюти, назвавши біткойн «дурною» та «злою» інвестицією, яка «дуже ймовірно обнулиться».

Багато хто жартував про миттєве знищення капіталу Баффета та інвестиційні можливості, які це відкривало. «Нарешті у мене є шанс придбати Воррена Баффета», — сказав інвестор-мільярдер і засновник Tron Джастін Сан.

«Якби ви купили Berkshire Hathaway на 500 доларів 10 хвилин тому, тепер вони коштували б понад 2 мільйони доларів», сказав обліковий запис крипто-мемів «greg» після відновлення акцій. «Нехай це зануриться».

Інші, як-от криптобіржа Kraken, зауважили, що торгівлю біткойнами ніколи не можна зупинити, як BRK.A на NYSE. «Біткойн це виправляє» твітнув відомого інформатора Едварда Сноудена з цього приводу.

Незважаючи на те, що мережа біткойн працює цілодобово й без вихідних, різноманітні централізовані біржі незліченну кількість разів припиняли торгівлю біткойнами та зняття коштів.іноді на невизначений термін. Багато хто також мав свою частку вибухонебезпечних цінових збоїв, включаючи a Флеш-крах BTC нижче 9000 доларів на BitMEX лише два місяці тому.

Баффет ніколи публічно не говорив про раптовий крах Berkshire, хоча облікові записи мемів обов’язково вклали в його вуста кілька слів, нагадавши про попередні криптовалютні катастрофи.

Редаговано Раян Озава.

Щоденний підсумок Інформаційний бюлетень

Починайте кожен день із головних новин прямо зараз, а також оригінальних функцій, подкастів, відео тощо.

Source link

Поділіться своєю любов'ю