Біткойн залишається актуальною темою в китайських соціальних мережах, оскільки зростання цін на криптовалюту долає клеймо урядової заборони

Популярність біткойна також зросла більш ніж на 358 відсотків порівняно з минулим днем ​​на китайському супер додаток WeChat, відповідно до Tencent Holdingsофіційний індекс WeChat, який відстежує популярність ключових слів у пошуку в програмі, відео, прямих трансляціях і публікаціях у блогах.
У 2013 році уряд Китаю заборонив банкам працювати з біткойнами, а в 2017 році змусив криптовалютні біржі перейти в офшори. У 2021 році регулятори країни підтвердили заборону всім фінансовим установам брати участь у діяльності, пов’язаній з криптовалютою. Фото: Shutterstock
Це сталося після 676-відсоткового стрибка популярності біткойна в WeChat 13 лютого того ж дня. біткойн досяг позначки в 50 000 доларів США вперше за більш ніж два роки.
Ціна біткойна зросла на 40% з початку лютого після того, як він залишався нижче 30 000 доларів США протягом більшої частини минулого року, після крах криптовалютного ринку в 2022 році.

Сильний інтерес китайських соціальних медіа до зростання цін на біткойн відображає те, як спільнота ентузіастів криптовалюти на материку продовжує процвітати, незважаючи на жорстку позицію Пекіна проти будь-якої діяльності, пов’язаної з криптовалютою.

Біткойн досяг 50 000 доларів США вперше за 2 роки, оскільки схвалення ETF стимулює попит

Інвестиції в криптовалюти нещодавно стали більш привабливими для деяких людей на материку, оскільки фондовий ринок країни продовжує падати на тлі економічних проблем, згідно зі звітом Reuters у січні.

Торгівля криптовалютою через низку великих бірж також залишається активною в материковому Китаї, оскільки трейдери використовують низку обхідних шляхів, щоб обійти слабко впроваджені обмеження.

Тим не менш, китайський уряд протягом багатьох років посилив контроль над усією діяльністю, пов’язаною з криптовалютами, посилаючись на ризики для фінансової стабільності.

Китайські криптотрейдери виглядають як ніколи важливими для майбутнього Binance

У рейтингу дослідницької компанії Chainalysis щодо впровадження криптовалюти в 20 основних країнах материковий Китай посів 11 місце минулого року після десятого місця в 2022 році.

У той час як рейтинг материкового Китаю за обсягом торгівлі на централізованих криптовалютних біржах минулого року впав до 10-го місця після того, як він посів друге місце у 2022 році, Chainalysis заявила, що минулого року країна посіла 13 місце за обсягом однорангової торгівлі проти 144-го місця у 2022 році. .

Перед обміном криптовалюти FTX Зазнавши краху в 2022 році, трейдери з материкового Китаю становили 8 відсотків бази користувачів платформи, згідно з документами про банкрутство компанії.

Source link

Поділіться своєю любов'ю