Біткойн знову демонструє дику сторону, впавши на 3000 доларів за лічені хвилини на вихідних

Погіршення макроекономічного клімату та крах галузевих гігантів, таких як FTX і Terra, вплинули на ціну біткойна цього року.

STR | Nurphoto через Getty Images

Bitcoin впав у понеділок, оскільки інвестори зафіксували прибуток після грудневого зростання.

За даними Coinbase, нещодавно ціна криптовалюти впала приблизно на 3,6% до 42 151,38 доларів США після значного падіння в неділю ввечері, яке в якийсь момент знизило її до 40 300 доларів США. Bitcoin перевищила 44 000 доларів минулого тижня і торгувався трохи нижче цього рівня протягом вихідних.

Тим часом, ефіру у понеділок впав на 4% до 2238,38 доларів, тоді як у Солани SOL токен і Ripple XRP втратили близько 5% кожен.

За даними Coin Metrics, біткойн та ефір демонструють найгірші дні з 18 серпня та 9 березня відповідно.

За даними Coin Metrics, ці кроки відбулися після того, як у грудні біткойни зросли на 12%, оскільки зростали очікування, що SEC може затвердити перший спотовий біткойн ETF на початку січня. За оцінками Galaxy Digital, адресний розмір ринку біткойн-ETF у США становитиме приблизно 14 трильйонів доларів США в перший рік після запуску, зростаючи приблизно до 26 трильйонів доларів США на другий рік.

Значок фондової діаграмиФондова діаграма значок

Біткойн різко падає, оскільки інвестори забирають прибуток від нещодавнього зростання

«Біткойн продовжує залишатися гарячим», — сказав Роб Гінзберг з Wolfe Research у нещодавній примітці клієнта. «Монета, здається, торгується з запалом, якого не бачили з перших місяців 21 року, коли вона піднялася до свого історичного максимуму. У жовтні та листопаді ціна зросла ще на 56%».

Останніми тижнями біткойн стабільно зростає після тривалого періоду ринкової апатії, під час якого ціна протягом місяців торгувалась у вузькому діапазоні.

Раптовий відкат спровокував сплеск ліквідацій. За даними CoinGlass, за останні 12 годин біткойн зазнав 93,44 мільйона доларів у результаті тривалих ліквідацій, а ефір – 65,42 мільйона доларів.

Гінзберг сказав, що в поточному висхідному тренді біткойна залишилося багато імпульсу. Аналітики діаграм погоджуються з криптовалютою довелося б падати ще далі щоб вони переглянули силу ралі.

Новий спотовий ETF для біткойнів стане лише першим із серії позитивних каталізаторів для біткойнів наступного року. У той час як потенційні інвестори в біткойни чекають ETF, інші учасники ринку оптимістично дивляться на підвищення ціни в наступні місяці після халвінгу біткойнів, який, як очікується, відбудеться навесні 2024 року.

Вони також стежать за кроками Федеральної резервної системи, особливо цього тижня, коли її останнє політичне засідання цього року має розпочатися у вівторок, щоб отримати підказки щодо ймовірності того, що центральний банк може знизити ставки десь у 2024 році.

Source link

Поділіться своєю любов'ю