Біткойн зріс на 150% у 24 фінансовому році, залишаючись на позитивній траєкторії у 25 фінансовому році: експерти

На початку 2023-24 фінансового року біткойн оцінювався приблизно в 28 500 доларів США. Однак до березня 2024 року його ціна різко зросла до вражаючих 73 750 доларів.

У році, який розпочався 1 квітня 2023 року, біткойн мав надзвичайну популярність. До середини червня 2023 року біткойн зріс більш ніж на 50%, підвищившись разом із акціями технологічних компаній до 26 000 доларів США. До кінця вересня він залишався на рівні близько 27 000 доларів США, перш ніж розпочався підйом, який закрив рік значно вище.

Читайте також: Чи врятує Сема Бенкмана-Фріда зростання цін на біткойн? Вирок засновнику FTX залежить від американських гірок криптовалюти

«Коли ми озираємося на ефективність біткойнів у 24 фінансовому році та дивимось уперед на 25 фінансовий рік, оптимізм навколо цього цифрового активу залишається високим. Участь інституцій і очікування 4-го халвінгу біткойна сигналізують про вирішальний момент для криптовалюти. Поточна тенденція до зростання ціни біткойна нагадує бичачі ринки 2020 і 2021 років, особливо враховуючи, що біткойн досягає нових історичних максимумів. Незважаючи на випадкові високі внутрішньоденні продажі, ринок продемонстрував стійкість із високою купівельною активністю у відповідь на падіння», — сказав Livemint Суміт Гупта, співзасновник CoinDCX.

Далі Гупта додав: «Поточна тенденція до зростання ціни біткойна нагадує бичачі ринки 2020 і 2021 років, особливо враховуючи те, що біткойн досягає нових історичних максимумів. Незважаючи на випадкові високі внутрішньоденні продажі, ринок продемонстрував стійкість із високою купівельною активністю у відповідь на падіння».

У січні 2024 року SEC схвалила Bitcoin ETF, і 11 менеджерам фондів дали зелене світло для розміщення фондів. За останні шість місяців ціна біткойна зросла більш ніж удвічі, що свідчить про сильний і стійкий висхідний тренд.

Дивлячись на показники з початку року, спостерігається здорове зростання на 67,05%, що вказує на те, що біткойн стабільно зростає з січня. Тільки за минулий місяць його ціна зросла майже на 37%.

Читайте також: Лондонська фондова біржа запустить ринок Bitcoin та Ethereum ETN 28 травня

«Мільярди доларів, що вливаються в біткойн ETF, покращують профіль криптовалюти. Нещодавно переведений відкритий ETF Grayscale та інші 10 нових ETF залучили нові кошти з початку торгів 11 січня. ETF купували в середньому 10 000 біткойнів. щодня, що є різким контрастом із 900 біткойнами, які видобуваються щодня. З огляду на подію «розполовинення» біткойнів у квітні 2024 року, яка зменшить кількість нових біткойнів, що надходять на ринок щодня, лише до 450, етап у 2025 фінансовому році очікується ще більш різка зміна попиту та пропозиції», — сказав Раджагопал Менон, віце-президент WazirX, Livemint.

Прогноз у 25 фінансовому році

Крім того, експерти кажуть, що в міру залучення більшої кількості установ і впровадження нових фінансових послуг, пов’язаних з біткойнами, очікується, що ціни на біткойни залишаться на позитивній траєкторії в 2025 році.

«Оскільки ми наближаємося до ключової події, пов’язаної з падінням біткойна наполовину в квітні, ми сподіваємося, що на ентузіастів та інвесторів біткойн буде ще один чудовий рік», — сказав Вікрам Суббурадж, генеральний директор Giottus Crypto Platform.

Крім того, він сказав: «Наразі індекс криптостраху та жадібності становить близько позначки 80, у зоні «надзвичайної жадібності». Цей зсув є чітким показником позитивних настроїв на ринку, особливо коли ми наближаємося до події, що скорочується вдвічі. Це готує основу для потенційного повторного тестування біткойном свого максимуму в 73 000 доларів. Така консолідація може прокласти шлях для BTC до вивчення нових цінових горизонтів, підтверджуючи нашу віру в його міцну ринкову динаміку».

Читайте також: Standard Chartered підвищує цільовий показник біткойна на кінець року до 150 000 доларів США

Оскільки ми вступаємо в 25 фінансовий рік, експерти очікують, що ключовими рушійними факторами стануть збільшення надходжень спотових ETF біткойн і стійкий роздрібний інтерес.

«З огляду на 25 фінансовий рік, незважаючи на те, що точні прогнози залишаються складними, загальна тенденція для BTC, безсумнівно, оптимістична. Очікується, що очікуване збільшення надходжень біткойн-спот-ETF і стійкий інтерес роздрібних клієнтів стануть ключовими факторами підтримки активної ринкової активності. Для індійських інвесторів цей період представляє собою стратегічне вікно для консолідації позицій і отримання прибутку, орієнтуючись на припливи та відпливи ринку з усвідомленою впевненістю», — сказав Суббурадж.

Відкрийте світ переваг! Від змістовних інформаційних бюлетенів до відстеження акцій у реальному часі, екстрених новин і персоналізованої стрічки новин – усе це тут, на відстані одного кліка! Увійдіть зараз!

Зловити всіх Ділові новини, Новини ринку, Сенсація Події та Останні новини Оновлення Live Mint. Завантажити The Додаток Mint News щоб отримувати щоденні оновлення ринку.

більше
менше

Опубліковано: 29 березня 2024 р., 21:35 за стандартним стандартним часом

Source link

Поділіться своєю любов'ю