Біткойну важко отримати 38 тисяч доларів на підтримку, тоді як UNI, IMX, VET і ALGO прагнуть піднятися

Bitcoin (BTC) піднявся вище $38 000 24 листопада, але бики не змогли використати цю силу. Це говорить про вагання купувати на вищих рівнях. Біткойн на шляху до формування свічкової моделі Доджі на тижневому графіку другий тиждень поспіль. Це сигналізує про нерішучість биків і ведмедів щодо наступного направленого руху.

Оскільки біткойн зберігається поблизу свого 18-місячного максимуму, співзасновник BitMEX Артур Хейз зберіг свою оптимістичну позицію. У дописі X (раніше Twitter) Хейс сказав, що ліквідність у доларах США зростає, що швидше за все підштовхне біткойн до зростання.

Щоденний перегляд даних криптовалютного ринку. Джерело: Coin360

Ще один позитивний прогноз надійшов від PlanB, розробника сімейства моделей цін BTC, які стосуються потоків, і сказав у публікації на X, що біткойн може не залишатися на поточному рівні довго. PlanB очікує, що біткойн підтримувати середню ціну не менше 100 000 доларів США між 2024 і 2028 роками.

Останніми кількома днями аналітики стали все більш оптимістичними, але трейдери повинні бути обережними, оскільки кожен висхідний тренд обов’язково має корекцію.

Чи може біткойн злетіти вище 38 000 доларів США або почати коригувальну фазу? Давайте подивимося на графіки топ-5 криптовалют, які можуть перевершити показники в найближчій перспективі.

Аналіз ціни біткоіни

Марш біткойна вгору досяг стіни біля 37 980 доларів, але бики не поспішають закривати свої позиції. Це свідчить про те, що трейдери очікують подальшого розвитку висхідного тренду.

Денний графік BTC/USDT. Джерело: TradingView

Безпосередньою підтримкою на нижній стороні є 20-денна експоненціальна ковзаюча середня ($36 546). Якщо ціна відскочить від цієї підтримки, це буде сигналом про те, що кожне незначне падіння купується. Це збільшить можливість прориву вище $37 980.

Якщо це станеться, пара BTC/USDT може зрости до 40 000 доларів. Цей рівень може стати сильною перешкодою для биків, але якщо покупці перекинуть рівень у 38 000 доларів на підтримку в сторону зниження, зростання може розтягнутися до 48 000 доларів.

І навпаки, якщо ціна різко впаде нижче 20-денної EMA, це означатиме, що трейдери отримують прибуток. Тоді пара може знизитися до 34 800 доларів.

4-годинний графік BTC/USDT. Джерело: TradingView

Бики намагаються підтримувати ціну вище ковзних середніх, але їм важко подолати перешкоду на рівні 37 980 доларів. Індекс відносної сили (RSI) трохи вище середини, що вказує на те, що бичачий імпульс слабшає.

Якщо ціна опуститься нижче 50-простої ковзної середньої, пара може впасти до лінії висхідного тренду. Очікується, що бики енергійно захищатимуть цей рівень. З іншого боку, прорив і закриття вище $38 500 означатимуть, що рушійною силою є «бики».

Аналіз ціни Uniswap

Uniswap (UNI) 21 листопада впав нижче 20-денної EMA ($5,44), але нижчі рівні привернули агресивні покупки з боку биків. Це почало різке підвищення 22 листопада, яке підштовхнуло ціну до 6,60 доларів 24 листопада.

Денний графік UNI/USDT. Джерело: TradingView

Висхідний рух стикається з продажем біля опору накладних витрат у 6,70 долара. Пара UNI/USDT повернулася до 38,2% рівня корекції Фібоначчі в $5,92, а наступною зупинкою може стати 50% рівень корекції в $5,71.

Сильний відскок від цієї зони означає, що трейдери розглядають падіння як можливість для покупки. Це може збільшити перспективи прориву вище $6,70. Такий крок завершить модель подвійного дна, цільова ціль якої становить 9,60 доларів. Імпульс зростання, ймовірно, ослабне нижче 61,8% рівня корекції Фібоначчі в $5,50.

4-годинний графік UNI/USDT. Джерело: TradingView

Бики намагалися захистити 20-EMA, але у ведмедів були інші плани. Вони опустили ціну нижче 20-EMA, розпочавши більш глибоку корекцію. Якщо ціна буде триматися нижче 20-EMA, пара може впасти до 50-SMA.

Якщо ціна піднімається від поточного рівня або відскакує від 50-SMA, це означає, що купуються нижчі рівні. Тоді бики знову спробують підняти ціну до верхнього опору в 6,70 долара. Якщо цей опір буде подолано, пара може різко злетіти до $7,80.

Аналіз незмінних цін

Immutable (IMX) протягом останніх кількох днів тримався вище рівня прориву в $1,30, що свідчить про те, що бики мають перевагу.

Денний графік IMX/USDT. Джерело: TradingView

Ціна може повернутися до зони між $1,30 і 20-денною EMA ($1,20). Ця зона, ймовірно, стане свідком жорсткої битви між биками та ведмедями, але якщо покупці переважать, пара IMX/USDT може піднятися до 1,86 долара.

Натомість, якщо продавці опустять ціну нижче зони підтримки, це може викликати зупинки короткострокових трейдерів. Це може прискорити продажі та призвести до різкішої корекції до психологічного рівня 1 долар.

4-годинний графік IMX/USDT. Джерело: TradingView

20-EMA на 4-годинному графіку вирівнявся, а RSI трохи нижче середньої точки, що вказує на можливу консолідацію в найближчій перспективі. Перша підтримка на нижній стороні становить $1,30. Якщо покупці тримають ціну вище цього рівня, це буде припускати, що 1,30 долара діють як новий мінімум.

З іншого боку, прорив вище $1,50 буде сигналом про відновлення висхідного руху. Пара може подорожчати до $1,59, а потім до $1,63. Всупереч цьому припущенню, падіння нижче $1,20 може схилити короткострокову перевагу на користь ведмедів.

пов’язані: Прапор зростання ціни XRP вказує на зростання на 20% до Нового року

Аналіз цін VeChain

Покупці підштовхнули VeChain (ПТО) вище накладного опору в $0,023 26 листопада, але їм важко підтримувати вищі рівні, як видно з довгого ґніта на свічнику.

Денний графік VET/USDT. Джерело: TradingView

Продавці спробують зловити агресивних биків і підтягнути ціну до 20-денної EMA ($0,021). Якщо ціна відскочить від цього рівня, це свідчитиме про позитивні настрої. Потім бики знову спробують подолати перешкоду на рівні $0,023. Якщо їм вдасться це зробити, пара VET/USDT може піднятися до $0,027 і згодом спробувати досягти цільової моделі в $0,031.

Навпаки, якщо ведмеді опустять ціну нижче 20-денної EMA, це означатиме, що пара ще деякий час може залишатися у великому діапазоні між 0,014 і 0,023 долара.

4-годинний графік VET/USDT. Джерело: TradingView

Пара знову впала нижче рівня прориву в $0,023, що вказує на те, що ведмеді не здалися і продають на більш високих рівнях. Далі пара може досягти 20-EMA, що є важливим рівнем, на який варто звернути увагу.

Якщо ціна відскочить від 20-EMA, бики зроблять ще одну спробу підняти ціну вище $0,023 і почнуть наступний відрізок ралі до $0,027. З іншого боку, прорив нижче 20-EMA може почати більш глибоку корекцію до $0,020.

Аналіз цін Algorand

Альгоранд (ALGO) 25 листопада досяг опору накладних витрат у $0,14, де очікується, що ведмеді встановлять сильний захист.

Денний графік ALGO/USDT. Джерело: TradingView

Якщо бики не відступають від поточного рівня, це означає, що трейдери тримаються на своїх позиціях, очікуючи підвищення. Це збільшує ймовірність зростання вище зони опору $0,14-$0,15. Якщо це станеться, пара ALGO/USDT завершить модель чашки та ручки. Ця установка розвороту має цільовий шаблон 0,20 дол.

Якщо ведмеді хочуть запобігти висхідному руху, їм доведеться опустити ціну нижче критичної підтримки на рівні 0,12 долара. Якщо цей рівень поступається, пара може впасти до $0,11, а потім до $0,09.

4-годинний графік ALGO/USDT. Джерело: TradingView

4-годинний графік показує, що пара деякий час коливається в межах діапазону від 0,12 до 0,15 долара. У діапазоні трейдери зазвичай купують біля підтримки та продають близько до опору. Важко з упевненістю передбачити напрямок прориву; отже, трейдери можуть почекати прориву, перш ніж робити великі ставки.

Якщо ціна перевищить 0,15 долара, пара, швидше за все, почне наступний етап висхідного руху. Пара може спочатку піднятися до $0,18, а потім до $0,20. Цей позитивний погляд буде недійсним, якщо ціна знизиться та впаде нижче 0,12 долара.