Blackrock iShares spot bitcoin ETF перевершує конкуренцію в Австралії

«Тим не менш, технологічні акції, включаючи Nvidia, Microsoft, Amazon і AMD, значно популярніші для інвесторів», — сказала вона.

“Порівнювати, [the iShares bitcoin ETF] привернув лише одну п’яту кількість індивідуальних покупців у порівнянні з Nvidia», – сказала вона, додавши, що біткойн ETF менш популярні серед молодих інвесторів, які, можливо, вже мають прямий контакт з біткойнами через біржі криптовалют.

Ознаки того, що BlackRock – найбільший у світі постачальник ETF – зміцнює своє місце домінуючого постачальника в просторі, також підтверджуються глобальними даними Morningstar, які показали, що фонд залучив 14 мільярдів доларів США з моменту запуску в січні, що майже вдвічі більше, ніж у найближчого конкурента.

Якщо дивитися ширше, то дані Morningstar підрахували, що лише в березні близько 12 мільярдів доларів США надійшло в основні спотові біткойн-ETF, зареєстровані в США, що стало найсильнішим місяцем потоків на сьогодні.

«Тепер стало зрозуміло, що ці продукти мають стійкість», — написав у звіті клієнтам аналітик-менеджер Morningstar Раян Джексон. «Коли книга закрилася в першому кварталі, нові спотові біткойн-ETF отримали близько 27 мільярдів доларів США», — сказав він, додавши, що загальна сума надходжень склала понад 35 мільярдів доларів США після 60-відсоткового зростання біткойнів у першому кварталі.

Але хоча приплив був сильним протягом кварталу, ціна біткоїна в основному торгувалась убік протягом останнього місяця після того, як на початку березня піднялася до рекордного рівня понад 110 000 доларів.

Пані Сталс сказала, що ціноутворення на біткойн уважно слідкувало за потоками ETF. «Обсяг був низьким протягом кількох тижнів після запуску відповідно до початкового відкату, але на початку березня відбулося 80-відсоткове збільшення покупок, оскільки ціна торкнулася історичних максимумів», — сказала вона.

Інвестори дотримувалися підходу «почекати і подивитися» напередодні запланованого скорочення біткойна вдвічі – коли кількість випущеної валюти буде скорочено – цього місяцящо ще більше обмежить пропозицію цифрової валюти.

«Хоча в цілому купівель більше, ніж продажів, інвестори діють обережно, а не купують через слабкість», — сказала вона.

Вімал Гор, колишній керівник відділу облігацій, доходів і захисних стратегій Pendal, сказав, що зростання очікувань того, що Федеральна резервна система США може відкласти очікуване зниження ставок, також вдарило по більш спекулятивним класам активів, таким як біткойн.

Але він сказав, що динаміка в березні показала, як криптовалюти стають все більш прив’язаними до традиційних класів активів після затвердження спотових біткойн-ETF.

«Саме тому ви бачите, наприклад, що коли очікування щодо зниження ставок у США трохи відсуваються, ціна біткойна страждає.

«Крипто перейшов від того, щоб бути поза системою, до того, як тепер повністю включено в традиційні фінанси, чого, зрештою, і хотіли регулюючі органи».

Г-н Гор сказав, що тенденції торгівлі свідчать про те, що саме установи, а не роздрібні інвестори, рухали основну частину потоків з моменту запуску ETF.

«Інституції, як правило, торгують на закритті, тоді як роздрібна торгівля — на відкритті або рано вранці, тому цілком очевидно, що головним рушієм були установи», — сказав він.

Пан Гор сказав, що зниження ставок стане додатковим попутним вітром для того, що він назвав «крипто-суперциклом» — спричиненим запровадженням ETF криптовалюти.

«Я думаю, що масштаби зниження ставок по всьому світу будуть значно більшими, ніж очікувалося, як цього, так і наступного року», — сказав він. «Коли це реалізується, це створить величезний попутний вітер для цін на цифрові активи та ціни на криптовалюту в цілому».

Source link

Поділіться своєю любов'ю