Ентоні Скарамуччі: біткойн має більше можливостей для роботи як «машина продажу» Уолл-стріт, що створює величезний попит на BTC

Засновник SkyBridge Capital Ентоні Скарамуччі каже, що біткойн (BTC) має більший потенціал зростання порівняно з нинішніми рівнями, зумовленими високим попитом і зменшенням пропозиції.

У новому інтерв’ю CNBC ветеран хедж-фонду каже, що схвалення біржових фондів (ETF) на спотовому ринку біткойнів усунуло регуляторні перешкоди для BTC і дозволило розподілити крипто-королю новий капітал.

Скарамуччі також каже, що він бачить зростання цін на провідну криптовалюту, оскільки Уолл-стріт поглинає тисячі BTC на день у той час, коли біткойн майже готовий скоротити випуск нової пропозиції вдвічі шляхом халвінгу.

«Коли Уолл-стріт отримує подібний продукт, це схоже на машину для продажу, яка створює великий попит на продукт. І я думаю, що ми здивовані тим, що в першому кварталі є понад 10 мільярдів доларів нових потоків для чогось на кшталт біткойнів… Знадобився рік, щоб GLD, золотий ETF, досяг 10 мільярдів доларів. Це вдалося в 25% випадків.

І щоб не набридати всім, але біткойн – мережа – викидає 900 монет на день. Ймовірно, 20 квітня чи близько того його кількість скоротиться вдвічі, і ви скоротитесь до 450 монет. Ймовірно, у вас є від 2000 до 3000 монет базового попиту в той час, коли пропозиція буде скорочуватися.

Раніше вони казали, що ETF враховано. Тепер вони кажуть, що вдвічі враховано. Я теж не вірю в це. Я думаю, що біткойн має ще багато чого зробити».

На момент написання статті біткойн торгується за 69 320 доларів США, що майже на 2% більше за минулу добу.

Не пропустіть жодного удару – Підпишіться щоб отримувати сповіщення електронною поштою безпосередньо у вашу папку “Вхідні”.

Перевірте Цінова акція

Слідкуй за нами на Twitter, Facebook і Телеграма

Серфінг Щоденна суміш Hodl

&nbsp

Застереження: думки, висловлені в The Daily Hodl, не є інвестиційними порадами. Інвестори повинні провести належну обачність, перш ніж робити будь-які високоризиковані інвестиції в біткойн, криптовалюту чи цифрові активи. Майте на увазі, що ваші перекази та операції здійснюються на ваш власний ризик, і ви несете відповідальність за будь-які втрати, які ви можете понести. The Daily Hodl не рекомендує купувати чи продавати будь-які криптовалюти чи цифрові активи, також The Daily Hodl не є інвестиційним радником. Зверніть увагу, що The Daily Hodl бере участь у афілійованому маркетингу.

Створене зображення: DALLE3Source link

Поділіться своєю любов'ю